Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Kobieta zmarła godzinę po wyjściu ze szpitala

Utworzony przez Alina, 29 czerwca 2012 r. o 20:52 Powrót do artykułu
Bo jo rznelem i suka padla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio korzystałam z opieki SOR i nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robota spartolona , a szpital tak mówi o sobie : MISJA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W CHEŁMIE: - pacjent naszą troską - jakość ambicją gdyby była zdrowa , to by chyba nie umarła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robota spartolona , a szpital tak mówi o sobie : MISJA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W CHEŁMIE: - pacjent naszą troską - jakość ambicją gdyby była zdrowa , to by chyba nie umarła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to jest po prostu oskarżyć nie znając prawdy. Ale cóż, nie wszyscy pracują w służbie zdrowia i nie wszyscy znają realia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też miałem podobne zdarzenie ale mnie niechcieli wypuscic za nic bez wszystkich badań nie było mowy o wyjsciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Kołatanie serca'' jest objawem arytmii i lekarz powinien zostawić kobietę na kilkugodzinnej obserwacji. Często bywa tak, że pacjent czuje kołatanie i zanim dotrze do szpitala atak mija i może wrócić z większym nasileniem w czasie wysiłku, jakim w tym przypadku był powrót do domu. Może wysokie odszkodowanie wypłacone rodzinie uzmysłowi lekarzom,ŻE ZYCIE PACJENTA JEST NAJWYŻSZYM PRAWEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Najlepiej to jest po prostu oskarżyć nie znając prawdy. Ale cóż, nie wszyscy pracują w służbie zdrowia i nie wszyscy znają realia.
no zdrowa byłą i tyle, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak slow,same klamstwa,i znow komus ujdzie na sucho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
robota spartolona , a szpital tak mówi o sobie : MISJA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W CHEŁMIE: - pacjent naszą troską - jakość ambicją gdyby była zdrowa , to by chyba nie umarła ? [/quote]zgadzam sie [quote name='gosc' timestamp='1341034433' post='644290'] ja też miałem podobne zdarzenie ale mnie niechcieli wypuscic za nic bez wszystkich badań nie było mowy o wyjsciu.
to Ci sie udalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesem 15 letnia dziewczyna i sama doszlam do tego ze starsza kobieta nie powinna wracac SAMA pod wplywem lekarstw do domu. Naewt jezeli mieszka niedaleko szpitala. To jest nie do zrozumienia...szkoda szpitalu 1 prszscieradla dla pacjeta? Powinni chciaz na 1 noc zatrzymac kobiete na obserwacji. Podajcie mi nazwe tego szpitala...jak bede sie zle czula napewno tam nie pojde. To jest na pewno wina szpitala...dziecko do tego doszlo a dorosle osoby nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- pacjent naszą troską - jakość ambicją Cały szpital jest obklejony takim hasłem i nic z tego nie wynika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Bo jo rznelem i suka padla
Adamek jestes swinia. O starszej kobiecie takie rzeczy nie powinny sie mowic. Wstydz sie. Wstydz sie ze jestes polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek,ty czerwony chamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowny lek "r...." dla wszystkich i pytanie, czy samemu się wezwie taksówkę, żeby wrócić do domu....Już dwano ktoś powinien się bliżej przyjrzeć funkcjonowaniu tego oddziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim napisał:
Jesem 15 letnia dziewczyna i sama doszlam do tego ze starsza kobieta nie powinna wracac SAMA pod wplywem lekarstw do domu. Naewt jezeli mieszka niedaleko szpitala. To jest nie do zrozumienia...szkoda szpitalu 1 prszscieradla dla pacjeta? Powinni chciaz na 1 noc zatrzymac kobiete na obserwacji. Podajcie mi nazwe tego szpitala...jak bede sie zle czula napewno tam nie pojde. To jest na pewno wina szpitala...dziecko do tego doszlo a dorosle osoby nie.
No oczywiście lekarz powinien siła zatrzymać ta osobę dla Jej dobra i celem spełnienia misji szpitala. A jakby się dalej opierała, po prośbach to poprosić o pomoc policję. Ma zostać na obserwację i już. Nie ma prawa podejmować decyzji w swojej sprawie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy powinni walczyc o swoje prawa. Nie pozwolmy traktowac sie jak bezwartosciowe przedmioty.Lekarze i pielegniarki sa dla nas a nie my dla nich.Ajak sie komus nie podoba to zawsze moze zmienic zawod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESTETY OPIEKA I TROSKA NA ODDZIALE CHELMSKIEGO SORU DALEKA JEST OD JAKICHKOLWIEK STANDARTOW EUROPEJSKICH.....OPIEKA A WLASCIWIE JEJ BRAK JEST PRZERAZAJACY.NA PROSBE O KOC(JEST ZIMA )ODPOWIADA SIE ZE PACJENTA NALEZY PRZYKRYC KURTKA.PO 8 GODZINACH OCZEKIWANIA NA JAKIE KOLWIEK WIADOMOSCI NA TEMAT STANU ZDROWIA PAN DOKTOR ODPOWIADA ZE TO NIE JEST JEDYNY PACJENT I JESLI JEST GLODNY ALBO CHCE MU SIE PIC TO MOZNA GO WYPISAC NA WLASNE ZADANIE I NAKARMIC.ZGROZA!!!!!!!!!!!!KAZDY PACJENT POWINIEN BYC TRAKTOWANY JAKO ,,TEN JEDYNY,,PAMIETAJMY ZE CI LUDZIE ,,NAZYWAJA,, SIE SLUZBA ZDROWIA.JEST TO OBRAZAJACE DLA OSOB KTORE WYKONUJA SWOJ ZAWOD Z POWOLANIA I NISZCZY DOBRE IME TEJ GARSTKI POZADNYCH LUDZI KTORYCH JEST ZBYT MALO W CHELMSKIEJ SLUZBIE ZDROWIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz w chełmskim szpitalu zarabia tyle co ja przez 2 LATA!!! na stanowsiku kasjera. Ja dla klientów jestem miła i uprzejma (nawet gdy boli mnie zą bo niezadowolony klient następnym razem może wybrać inną kasę. Dodam, że wynagrodzenie mam stałe niezależne od utargów więc na dobrą sprawę też mogłabym tak jak lekarz olewać - on pacjentów a ja interesantów. Tylko po co w takim razie wstawać rano do pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...