Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Marek Dyjak Człowiekiem Roku

Utworzony 15 września 2015 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Jakoś za kadencji Pani Prezydent Chełma nie widzę tych zmian na lepsze, prawie cała Młodzież wyjechała (ja zresztą też) i jak wracam do Chełma to aż przykro patrzeć na te puste ulice, które jeszcze kilkanaście lat temu tętniły życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prezydent robi wszystko by nie robic nic .po co mieć problemy kontrole.Przesiedzi znów kadencje a miasto wyprowadzi na ostatnią pozycje w regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha... odezwały się sieroty po Dobrej zmianie :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż ja tam nie widzę żadnej różnicy w porównaniu z głosem pijanych meneli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Marek! Cieszę się, że odbiłeś się od dna. Pamiętam Cię z koncertów w Kotłowni. Wspaniały głos ale i pijacka maniera, której się na szczęście pozbyłeś! Jesteś wspaniałym artystą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek gratuluję ale ja chciałbym się zapytać ZA CO ta nagroda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nieznany szerzej człowiek bez szczególnych osiągnięć zostaje człowiekiem roku to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać!!! Powtórzę za Guestem: "za co ta nagroda"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek gratuluję ale ja chciałbym się zapytać ZA CO ta nagroda?
Jak to za co?? Za odśpiewanie kilku płatnych koncertów w knajpie, podczas których już za wzięcie telefonu do ręki przez widza był foch ze strony "artysty". A tak na poważnie to największa pomyłka w historii Chełmianina Roku. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...