Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Pieszy zginął w wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2017 r. o 11:39 Powrót do artykułu
co ty gościu? linki wstawiasz pod takimi tragicznymi wiadomościami, jełop z ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pechowa ta Hrubieszowska ostatnio, trzeba tam Szyszke z pilarką wpuścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co parę metrów jest tam przejście. Ach ten pośpiech. No, cóż zdarza się. Kłopot dla obu stron, no i pewnie tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdążyć to sie pisze prze "z" z kropka. Czas na powrót do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przez z z na końcu ;) Ten i tak nie wali takich byków, jak absolwent chełmskiego dziennikarstwa. Tamten wszystkie odmiany "ktury"... dokładnie tak pisał. O interpunkcji nie wspomnę. Dobry ubaw miałem, jak licencjata mu przepisywałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak było, ale słyszałem, że tak zwane wtargnięcie na jezdnie to najczęściej lenistwo policjanów, którzy nie angażują się w sprawę, bo w końcu kierowca jechał tylko 10 km/godz za szybko i to wszytko wina pieszego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...