Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Protestujący znowu zablokowali rondo

Utworzony przez Boguduchawinny, 9 kwietnia 2013 r. o 15:26 Powrót do artykułu
Dlaczego przez protesty mają cierpieć niewinni mieszkańcy Chełma, np. moje roczne dziecko. Co ja za przeproszeniem wam zawiniłem???!!!Co z tego, że decyzję o wstrzymania lini 120 uważam za idiotyczną, egoistyczną , no ale zapewne popartą KASĄ, jak nie mam na to wpływu!!!Miasto i jego zarządcy i tak mają was w du***, może byście się podłożyli pod chałupę jakiegoś radnego, czy innego "mądrego" zapewne walczącego o utrzymanie tej żałosnej cla, żeby nie mógł wyjechać z domu. Albo po prostu lepiej namawiać ludzi żeby zbojkotowali całe cla i niech się sami gonią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguduchawinny napisał:
Dlaczego przez protesty mają cierpieć niewinni mieszkańcy Chełma, np. moje roczne dziecko. Co ja za przeproszeniem wam zawiniłem???!!!Co z tego, że decyzję o wstrzymania lini 120 uważam za idiotyczną, egoistyczną , no ale zapewne popartą KASĄ, jak nie mam na to wpływu!!!Miasto i jego zarządcy i tak mają was w du***, może byście się podłożyli pod chałupę jakiegoś radnego, czy innego "mądrego" zapewne walczącego o utrzymanie tej żałosnej cla, żeby nie mógł wyjechać z domu. Albo po prostu lepiej namawiać ludzi żeby zbojkotowali całe cla i niech się sami gonią.
rozumiem oburzenie i złość,ale jednym z powodów,jakie usłyszeliśmy było to,że mieszkańcy Chełma nie jeżdżą CLA tylko wolą przejechać przez miasto 120, tak więc my też mamy prawo czuć żal do mieszkańców Chełma, przyczynili się do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...