Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W końcu ktoś o tym pomyślał -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak łażą w takich butach to nic dziwnego, że im ślisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHODNIKI NA LUBELSKIEJ NIE ŁASKA ODŚNIEŻYĆ. OD ROGATEK DO PRZEJAZDU NIEPRZECHODNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO zdrowienia dla prezesów CHSM, zapraszam na osiedlowe uliczki i miedzy garaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj to już nikt nawet porządnie wypi......ć się nie potrafi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro w takich dziwkarskich butach się chodzi jak ta baba na fotce to nic dziwnego,że się giry łamią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 71. Kto przez wadliwe wykonanie urządzeń lub uczynienie ich niezdatnymi do funkcjonowania zgodnie z przeznaczeniem albo przez niewłaściwe ich użytkowanie lub samowolne uruchomienie wywołuje stan niebezpieczny dla życia lub zdrowia człowieka, podlega karze aresztu albo grzywny. Art. 72. Kto wbrew swemu obowiązkowi nie dokonuje odpowiedniego zabezpieczenia miejsca niebezpiecznego dla życia lub zdrowia człowieka, podlega karze aresztu albo grzywny. Art. 73. Kto wbrew swemu obowiązkowi nie zawiadamia odpowiedniego organu lub osoby o wiadomym mu niebezpieczeństwie grożącym życiu lub zdrowiu człowieka albo mieniu w znacznych rozmiarach, podlega karze aresztu albo grzywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alex napisał:
Skoro w takich dziwkarskich butach się chodzi jak ta baba na fotce to nic dziwnego,że się giry łamią.
Ty chyba nienormalny jestes palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Któż to jest ten Bajster czy Bejster?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ko napisał:
Ty chyba nienormalny jestes palancie
Przepraszam Panią,że uraziłem ale nie nakładałem ci tych dziwkarskich butów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OF napisał:
PO zdrowienia dla prezesów CHSM, zapraszam na osiedlowe uliczki i miedzy garaże
Ludzie internet czyni cuda ODSNIEZYLI MIEZDY GARAZAMI, więc dalej pozdrawiam serdecznie, zima sie nie skończyła liczymy na dalsza współpracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj zaliczyłem "dzwona" jadąc na rowerze(wiedziłem że jest ślisko więc jechałem ostrożnie,ale nic to nie dało) mam chyba połamany nadgarstek jednej dłoni i coś w drugiej,obite żebra i obite piszczele) debile z UE wiedzą jak ma wyglądac POPRAWNIE POLITYCZNIE BANAN ale nie wiedzą jak śliskie są przejścia dla pieszych gratulacje dla EURO OSŁÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...