Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie bardzo wiadomo o co ten hałas. Niezależnie od szlachetnych założeń programowych i społecznego poparcia, Straż dla Zwierząt powinna wiedzieć, że dotacje dla wszytkich podmiotów rozdzielane są zgodnie z przepisami wyłącznie w trybie konkursu ofert. Nie można domagać się dla siebie specjalnych praw, natomiast można i trzeba złożyć we właściwym terminie dobrze przygotowany wniosek. Ubieganie się o dotację w atmosferze "świętej wojny" zdecydowanie nie jest najlepszym pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Dan~ napisał:
Nie bardzo wiadomo o co ten hałas. Niezależnie od szlachetnych założeń programowych i społecznego poparcia, Straż dla Zwierząt powinna wiedzieć, że dotacje dla wszytkich podmiotów rozdzielane są zgodnie z przepisami wyłącznie w trybie konkursu ofert. Nie można domagać się dla siebie specjalnych praw, natomiast można i trzeba złożyć we właściwym terminie dobrze przygotowany wniosek. Ubieganie się o dotację w atmosferze "świętej wojny" zdecydowanie nie jest najlepszym pomysłem.
A wiceprezydent Górny mówił na sesji wczoraj że jesteście organizacja agresywna - to jest nagrane na taśmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wszystko się znajduja pieniadze a na zwierzeta nie one same sobie nie poradza drazni mnie taka ludzka znieczulica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straz dla zwierzat powinna sie starac o status Organizacji Pozytku Publicznego i wtedy jej finanse na pewno sie poprawia.Nie ma co liczyc na wielkie wsparcie ze strony wladz..a bardzo by sie przydalo w Chelmie. Schronisko dla psow.. to dramat..Boksy dla malych psow sa ponizej poziomu ziemi i biedaki zawsze stoja w blocie.. Po prostu potrzebne jest nowe schronisko, ludzie ktorzy tam pracuja ,zeby byli najlepsi ,sami nie dadza rady,konieczny jest ruch spoleczny inaczej nikt sie tym nie zajmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...