Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chleb z Sielca poleciał do Egiptu

Utworzony przez Gość, 10 grudnia 2013 r. o 11:22 Powrót do artykułu
Ale to co jest prezentowane na zdjęciu nijak nie przypomina chleba, raczej jakiegoś placka niewyrośniętego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeszcze ta wręczająca. Kiedyś (niedawno) zgrabna dziewczyna. Teraz ciągle żre i zaczyna wyglądać jak pulpet. Czy ona nie widzi, że musi kupować coraz większe rozmiary ubrań? A do tego jest nader aktywna na FB, publikując infantylne komentarze, myśli oraz nieudane zdjęcia zrobione przez pseudofotografów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dziewczyna jest świetnie prosperującą bizneswomen, która ma miliony wrogów wśród kobiet, bo jej zazdroszczą urody, pozycji i tego, że jest uwielbiana na FB , ciszy się sympatią wśrod ludzi. nie bądź złożliwy bo doskonale wiadomo kim jesteś :) Ciągle pod każdym artykułem o niej używasz tych samych zwrotów. Jakiś zraniony, odrzucony psychofan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytałem ksiązkę Ilony i jestem pełen uznania! Brawo. Tak młoda a tyle już osiągnęła dziewczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam książkę Ilony. Świetna. Polecam! Tak młoda dama a już tyle na koncie. Szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...hm...nie znam kobiety i z ciekawosci wszedlem na google! czy ta na zdjeciu faktycznie jest modelka? Nic zlego nie mam na mysli, ale jakos mi nie pasuje.... Sam wyglad nie odzwierciedla przywar intelektualnych, ale piszecie o ksiazkach itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...