Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko 50? może bedzie też- Nowak (Polska), Shewczuk(Ukraina), Laszlo(Węgry), Kakaszfili(Gruzja), Pastopulos(Grecja), Sawicewic(Serbia), Petrow(Bułgaria), Ywerson(Szwecja), Olson(Dania)................Ja tez robie i kapsluje piwo dlaczego nie ma mnie na tej liscie? DW bierze książke telefoniczna kopiuj/wklej i zmysla czytelnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 50? może bedzie też- Nowak (Polska), Shewczuk(Ukraina), Laszlo(Węgry), Kakaszfili(Gruzja), Pastopulos(Grecja), Sawicewic(Serbia), Petrow(Bułgaria), Ywerson(Szwecja), Olson(Dania)................Ja tez robie i kapsluje piwo dlaczego nie ma mnie na tej liscie? DW bierze książke telefoniczna kopiuj/wklej i zmysla czytelnikom.
  O co chodzi? Przecież są takie browary jak wypisali. Byłeś kiedyś na Chmielakach? Chyba nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor Krasnostawskiego Domu Kultury nazywa się Damian Kozyrski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagiełło znów kupi sobie nagrody.Tak samo jak kupuje wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapowiada się dobra impreza.Mam nadzieję , że nie będzie koncernowych trunków, tak wszeobecnego wszędzie już Tyskie i żywca, które z chmielem nic nie mają wspólnego, tym bardziej z lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...