Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo panie Jagiełło,piwo przepyszne,tylko na śląsku rzadko spotykane. brawo za promowanie lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się z cyframi nie zgadza - albo pobliście już Hainekena. 70 tys. hektolitrów na dobę - czyli zchodzi im codziennie 14 milionów pólitrówek hehehe. Ktoś miał tróję z matmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany pisał tekst i wyolbrzymiał cyfry.Albo właściciel prosty chlopina i hektolitry z litrami się myla .a już zapytać ile mililitrów ma litr to odpowiedż by padła że sto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, trzeba wspierać lokalne biznesy. Podoba mi się podejście nieużywania do produkcji tanszego chmielu tylko lubelskiego- nie tak jak te wszystkie koncerniaki typu tyskie, co piwem nie powinno sie nazywac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, ze Pan promuje lubelszczyzne. ja osobiście pijam też lokalne browary, ja też perełkę, bo wiadomo , że wyłącznie z lubelskiego chmielu, nie jak te wszystkie koncernowe na rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...