Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny poniedziałek w Chełmie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2016 r. o 14:42 Powrót do artykułu
Brzydkich bab nie przytulę....Casanova;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Chełmie lewaczka pierdneła, gazeta niemiecko żydowska robi larum na całą Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Martwa dziecka nie przytulę"..jakiego? Usuniętego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale brzydkie baby, jak to feministki... szpetne to i nikt kijem nie ruszy, więc gdzie tu mowa o ciąży... głupie to i brzydkie, ech... fe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że te kobiety nie czytają, bo może nie dały by sobą tak manipulować przez chętnych na zamach na legalnie wybraną władzę. I szkoda, że gazeta usuwa komentarze, w których nie było ani wulgaryzmów, ani niczego niezgodnego z regulaminem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak odnośnie zamieszczonych tutaj komentarzy i ich autorów - jesteście kretynami. Ale to was nie powinno obrazić, bo po pierwsze to prawda, a po drugie ktoś kto nie szanuje innych (czyt. kobiet) sam też nie powinien liczyć na szacunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw która przeczytała projekt ustawy. Uważam że zostały zmanipulowane przez osoby które nic i nikogo nie szanują. Bo jak zobaczyłem ogłoszenia o proteście wśród klepsydr osób zmarłych przy kościele Rozesłania Apostołów to wiem że oni wszystko mają w DU..E .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest władza i gdzie samorządowcy? Kto pozwala na takie hece! W Chełmie, w mieście, do ktorego niewiele brakowało, aby przyjechał sam Jan Paweł II można bezkarnie oczerniać, obrażać, opluwać i pomawiać nasz wspólny polski Kościół Przenajświętszy, a do tego katolicki!!! Kto na to pozwala? A może któryś samorządowiec ułaskawiony przez ministra Macierewicza, ale świadomy istnienia jakiejś teczki u lewaków? Natychmiast wytropić te protestantki i opublikować całą listę 200 nazwisk, abyśmy my, prawdziwi Polacy wiedzieli, kto mieszka z nami przez ścianę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie nie ma ładniejszych kobiet , Paniom z czołówki to chyba ciąża ze względu na urodę nie grozi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do polaka i patrioty: człowieku siedź przed tv, oglądaj M jak miłość i nie wypowiadaj się głupio! Dla Ciebie to baba tylko do garów i rodzenia dzieci....średniowiecze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łeeeeeeee, Krzyśka nie było????????? ani żadnego z przydupasów?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Dziewczyny !!! Jestem z wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...