Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobrosąsiedztwo i... przemyt

Utworzony przez maks, 9 sierpnia 2011 r. o 01:30 Powrót do artykułu
Ale pierdoły przecież to zwykłe mrówki a nie przemytnicy ! Ile taka osoba może może ze sobą wsiąść na piechotę ? Przemytnicy to przewożą ilości hurtowe tirami ! Za tych by się wzięli i wykazali a nie za zwykłych ludzi chcących sobie trochę dorobić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie zwykli ludzie nie sprzedają papierosów ,ale zorganizowane grupy,latami ciągle te same osoby inie mówmy o jakimś tam dorabianiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maks co ty świrujesz jakie dorabianie. Codziennie w chełmie pod PSS'sem stoją te same bidulki w sile wieku, zdrowe i leniwe. Co jakiś czas wymieniają kasę w sklepie, chciałbyś tyle nosić przy sobie. Co jakiś czas podjeżdża granatowy passat z grubasem za kierownicą i odbiera dolę. O jakich bidulkach ty piszesz? to zwykli złodzieje ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak wygladają dobrosąsiedzkie stosunki tylko wóda i faje, każda okazja dobra aby dorobić, a gęby pełne frazesów o turystyce, odwiedzinach rodzin i tym podobne pierdoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech władze dadzą ludziom godnie żyć niech zapewnią możliwości powstawania nowych miejsc pracy a taka patologia zniknie a jeśli nie zniknie to przynajmniej zostanie drastycznie ograniczona przez samych ludzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechałem na tą imprezkę i chciałem przejść na stronę ukraińską, ażeby po raz pierwszy odwiedzić ten kraj, ale jak zobaczyłem tłum "turystów" z reklamówkami to dałem sobie spokój. Idea imprezy znakomita, wystarczy tylko drobna zmiana w przepisach - na tymczasowym przejściu granicznym ZABRONIONE JEST PRZENOSZENIE ALKOHOLU I PAPIEROSÓW!!! To co robiły wieśniaki z okolicznych wiosek to zaprzeczenie dobrosąsiedztwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIA TO WIDZE NA TYM FORUM SERFUJE POZDROWIENIA DLA KUMATYCH !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...