Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorohusk: Kwitnie przemyt przez zieloną granicę

Utworzony przez mosquito, 20 października 2011 r. o 17:30 Powrót do artykułu
i tak się zabija inicjatywę gospodarczą obywateli w skali międzynarodowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze straz graniczna i sluzba celna juz sie oblowila papierosami zapas jest dla nich i ich rodzin na dluzszy czas bo zaczynaja ujawniac to co nie jest potrzebne albo ma smierdzacy tyton..Ja tylko mam nadzieje ze sie podusza ku...wy dymem z kradzionych papierosow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zasługa podwyższonej akcyzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macao napisał:
to zasługa podwyższonej akcyzy
Szanowny "Geniuszu" owa podwyzszona akcyza placi za Twoje wizyty lekarskie, dzieci w przedszkolach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co oni ujawniają, to tylko kropla w morzu, by pokazać, że coś robią, a nie siedzą na du*** i pierdzą w stołki zdobyte za kasę i znajomości. Tak samo celnicy: przyworzą papierosy ze swojej zmiany, później dają rozprowadzającemu i tak się biznes kręci. Siomik pokaż mi chociaż jednego biednego celnika, lub pogranicznika. Przecież to się widzi praktycznie codziennie. Prawo powinno zacząć najpierw od nich. Przerzedzić szeregi, odżydzić - to moja recepta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z tym odżydzaniem, to powinni zacząć od samej góry, idąc stopniowo w dół. Gdyby Polska została w ten sposób oczyszczona, to zapewniam cię Siomik, że żyło by się nam znacznie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...