Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi bandyta złapany, został jeszcze jeden

Utworzony przez RADZYNIANIN, 7 maja 2009 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Pokażcie te zakazane mordy ,amatorów cudzej własności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciac jaja tym smieciom a potem wlec za tirem 100km po czym zgładzic maczeta te ludzkie kreatury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w Lublinie widziałem podobną sytuację, jak dwóch pajaców z pomarańczowym mitsubishi, nie pamiętam modelu, ale był to osobowy sedan, chciało zepchnąć na Krochmalnej kierującego Skodą Octavią. Następnie kierowca mitsubishi zatrzymał auto, a pasażer próbował bić kierowcę ze Skody. Szkoda, że nie zapisałem numeru rejestracyjnego. Takim bandytom faktycznie tylko kulka w łeb lub wypad na Syberię!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co zasłaniać twarze takim śmieciom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla 9 000 zł ten człowiek ryzykował życie. Czy było warto? Czy nie było prościej zanotować numery złodziei i wezwać policję? I tak sobie myślę, że po prostu ludzie nie wierzą w policję! Niestety, wydarzenia, nieznani sprawcy pogłębiają ten brak wiary... Co do zdarzenia na Krochmalnej. Radzę kupić sobie dobry gaz CS (najskuteczniejszy legalnie dostepny na rynku to FORCE 80) i w sytuacji EWIDENTNEGO ataku, zagrożenia po prostu go użyć. Ale trzeba mieć świadków i pewność, że "siem miało racje". Bo inaczej to problemy z tymi porąbanymi sądami mogą być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO POdobiznach tych POlaków to nie POryzykowałbym zakupu od nich POczki zaPOłek. Jeśli ich zaPOdłują na jakieś 3-4 miesiące to jestem POwien na jaką POrtię POgłosują w najbliższych wyborach to POralmentu jewroPOjsego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie pyski po 25 lat bez wyroku .menele patologiczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sako napisał:
Czy nie było prościej zanotować numery złodziei i wezwać policję?
Jak dostali gazem po oczach to chyba nie jest łatwo zapisać nr rejestracyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
PO POdobiznach tych POlaków to nie POryzykowałbym zakupu od nich POczki zaPOłek. Jeśli ich zaPOdłują na jakieś 3-4 miesiące to jestem POwien na jaką POrtię POgłosują w najbliższych wyborach to POralmentu jewroPOjsego.
WEŹ TY SIE PIER...NIJ W SWÓJ PUSTY ŁEB PAJACU!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chyba jesteś z Radia Maryja,tym Walniętym PIS-owcem.Na Was to zagłosuje tylko walnięty jak Wy o.Rydzyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRWAĆ TAKIE CHWASTY BO SZKODA DLA NICH TAKIEJ ŁADNEJ WIOSNY. NA CIĘŻKIE ROBOTY ICH SKAZAĆ NIECH NAUCZY SIĘ SZACUNKU DO PRACY I SZACUNKU DO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY.DARMOZJADY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wysłac ich na wczasy na Syberje na 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia zna nie takie przypadki i uczy co robic - oczy wydlubac i wykastrowac.Ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
PO POdobiznach tych POlaków to nie POryzykowałbym zakupu od nich POczki zaPOłek. Jeśli ich zaPOdłują na jakieś 3-4 miesiące to jestem POwien na jaką POrtię POgłosują w najbliższych wyborach to POralmentu jewroPOjsego.
Jeszcze jeden nawiedzony tak samo jak szajka o której pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Proponuje wysłac ich na wczasy na Syberje na 20 lat.
Kiedyś dawno, dawno temu, był mądry człowiek nazywał się Hammurabi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...