Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żargonowe "po pijaku" to chyba tutaj niefortunne wyrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze bo Ci co pracuja w zakladach karnych to wogole nie maja podejscia do ludzi, to gbury i chamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Bardzo dobrze bo Ci co pracuja w zakladach karnych to wogole nie maja podejscia do ludzi, to gbury i chamy
uważasz siebie za coś lepszego... mylisz się mocno. to ty jesteś taki, gdybyś nie był nie szkalowałbyś innych publicznie, a poza tym spodziewam się,że ktoś z nich dobierze się do twojej dupy za to co napisałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż.... sprawiedliwość po Polsku. Tutaj więzień ma większe prawa niż ten co go pilnuje, ten co poszkodowany. Policjanta oskarża więzień i sąd daje wiarę więźniowi, co za durny kraj. jeśli tak dalej pójdzie to przestępcy będą oskarżać , zamykać i pilnować normalnych. ZERO i co zrobiłeś z tym krajem ????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZWYKŁA POKAZÓWKA,co oni winni. chciał sobie odebrać życie to odebrał. jedynie z błędami psychologa można się zgodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System penitencjarny w Polsce jaki jest każdy widzi. Pytanie podstawowe jest takie: Dlaczego osadzeni dostają wypasioną michę, super śniadanka, obiadki, kolacyjki a ludzie w szpitalach jakieś ochłapy? Wykolejeńcy mają lepiej od chorych ludzi. To jakiś obłęd! A teraz jeszcze ukarano ludzi, w moim przekonaniu niesłusznie. Bandyci mają większe prawa od uczciwych ludzi! Chory ten system od góry do dołu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niewiem czy tak micha taka wypasiona, idz tam i zobacz. Jak ktos nie ma pojecia to niech nie odzywa sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do cyca; pewnie odezwal sie zakompleksiony klawisz haha Uderz w stol....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
System penitencjarny w Polsce jaki jest każdy widzi. Pytanie podstawowe jest takie: Dlaczego osadzeni dostają wypasioną michę, super śniadanka, obiadki, kolacyjki a ludzie w szpitalach jakieś ochłapy? Wykolejeńcy mają lepiej od chorych ludzi. To jakiś obłęd! A teraz jeszcze ukarano ludzi, w moim przekonaniu niesłusznie. Bandyci mają większe prawa od uczciwych ludzi! Chory ten system od góry do dołu!
popieram w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ERYK-a: Drogi nieznawco tego tematu. Otóż doskonale wiem jaka jest ta micha i celowo nazwałem ją wypasioną bo jest taka w istocie. Gdyby osadzeni dostali to co dostają ludzie w szpitalu do jedzenia to zapewniam cię, że byłby natychmiastowy bunt i cały stos pism do Trybunału Praw Czowieka. Znam temat, natomiast jak widzę wiedzy w tym temacie brakuje tobie. Więc idź za swoją radą i nie odzywaj się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ja' date='15.01.2010, 21:20:22' post='218686'] Bardzo dobrze bo Ci co pracuja w zakladach karnych to wogole nie maja podejscia do ludzi, to gbury i chamy [/quote Żeby o czymś takim pisać, musisz najpierw postarać się o minimum wiedzy na temat jaki chcesz podkreślić. Ja "tam" pracuję (służę) i znam rzeczywistość. W obecnych czasach jest zupełnie odmienna od twojej opinii, no chyba że przychodzisz do takiej instytucji na widzenia, to zmienia postać rzeczy. Ale większość z f-szy to ludzie, którzy wiedzą że mają kontakt też z ludźmi i tak ich traktują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest śmieszne, żeby karać kogoś za samobójstwo bandyty- recydywisty!!! Nie chciał żyć? Jego decyzja. Zrobiłby to prędzej czy później. Dlaczego nikt nie reagował kiedy wyszedł z więzienia po odbyciu kary za "zabójstwo" po pijaku? Dlaczego nikt nie przewidział, że może to zrobić po raz kolejny. Żałujecie winnego a oskarżacie niewinnych ludzi. A co z poszkodowanymi w wypadkach, których był sprawcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się któryś z bandziorów chce wieszać to dać mu sznurek, podprowadzić na szubienicę i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to zrozumiałem tak,jakby funkcjonariusze powieśili skazanego.Co na to prokuratura jeśli było inaczej to nie widzę żadnej winy funkcjonariuszy.Natomiast winny jest system psychologiczny i wychowawczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo klawisz się wypowiada albo ktoś kto nie ma pojęcia jak tam jest ale z tej drugiej strony ! dajcie sobie spokój bo wasze wypowiedzi są żenujące nie macie pojęcia o czym piszecie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawelek napisał:
Ja to zrozumiałem tak,jakby funkcjonariusze powieśili skazanego.Co na to prokuratura jeśli było inaczej to nie widzę żadnej winy funkcjonariuszy.Natomiast winny jest system psychologiczny i wychowawczy.
Tam nikt nikogo nie wychowuje tam nikt na to nie ma czasu a to że się koleś powiesił taka była jego wola i wcześniej czy później zrobił by to i nic mu w tym by nie przeszkodziło więc nie chce klawiszy bronić ale stali się kozłami ofiarnymi ,a czemu się powiesił można się domyśleć pewnie bał się powrotu do współwięźniów a psycholog w puszce a kto go widzi ! przychodzi po kasę zresztą i ten nie zapobiegł by samobójstwu ale lepszy winny szeregowy klawisz jak system gówno warty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ERYK napisał:
No niewiem czy tak micha taka wypasiona, idz tam i zobacz. Jak ktos nie ma pojecia to niech nie odzywa sie
Widziałem jak żarłeś jak wieprz,leżałeś na koju antenką do góry i pierdziałeś w materac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tych GADOW. pozwolili zrobic temu deb***o...i co do niego nalezalo. po co darmo trzymac dozywotnio typa skora i tak zero pozytku z niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy punkt wiedzenia o zajściu w siennickim areszcie. http://bezzmian.redblog.poranny.pl/2009/11...rci-jedna-kara/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...