Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działkowcy protestują

Utworzony przez ziuk, 30 kwietnia 2008 r. o 09:35 Powrót do artykułu
Panie "prezesie" Gopczak!!!.Po pierwsze,nalezy zapoznac sie z projektem ustawy uwlaszczeniowej ogrodow aby udzielac wywiadow prasie.Po drugie,nie nalezy slepo ulegac naciskom i propagandzie "koryciarzy" z PZD,ktorzy wsciekle bronia swoich synekur,oplacanych przez nas dzialkowcow.Po trzecie,swiete prawo wlasnosci,pozwala Panu decydowac co zrobic z dzialka,uprawiac ja czy sprzedac i ZA ILE?????.Dzialkowcy!!!.Przed zlozeniem podpisu na podsuwanej petycji przez "czynownikow" PZD,zapoznajcie sie z projektem ustawy aby miec jasnosc w podejmowaniu decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram post Ziuka .W obecnym stanie prawnym ,dzialkowcy placa "haracz"dla PZD za dzierzawe wieczysta uzytkowanej dzialki .Juz wiele Rodzinnych Ogrodow Dzialkowych posiadajacych dzierzawe wieczysta ,upadlo za przyzwoleniem PZD ,gdzie dzialkowcy likwidowanych ogrodow otrzymali groszowe odszkodowania za drzewa i krzewy.Dzialkowiec posiadajacy akt wlasnosci w przypadku zmiany planu zagospodarowania przestrzennego terenu na ktorym jest jego ogrod bedzie mogl dyktowac warunki sprzedazy dzialki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy przykłąd mentalności postsowieckiej. Ucieczka od wolnosci. Chca im przyznać własnosć, a oni nie chcą wolności na działkach. Wolą stare regulaminy z lat 50-ych. Ludzie , czytajcie co podpisujecie. Ja czekam na uwłaszczeni mojego ogródka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze nie dajcie się, pozakładaliście działki w centrach miast aby było blisko i tak trzymać z patyjnym pozdrowieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za uwłaszczeniem. Po co płacic związkowi, który i tak niewiele robi dla ogrodu. Oprócz tego, że ciagnie kase od działkowców. Już lepszym rozwiązaniem byłoby zawiązanie czegos na wzór "wspólnoty działkowców". Każdy ogród sobie. Wtedy i koszty mniejsze, a może nawet by się cos udało przy tym czynszu i opłatach zrobić więcej. Trzeba myślec przysżłościowo... może kiedys ludzie zaczną się budowac na ogródkach działkowych, choć w to wątpie, bo "uprawiający" to w większości emeryci...ale może ich dzieci czy wnuki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działkowcy jak Wy tych działek nie wykupicie to przyjdzie obcokrajowiec i on wykupi, a was z chukiem z działek wykurzy. Walczcie o wykup i organizujcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...