Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś wyścigi samochodowe na ulicach Chełma

Utworzony przez chlopakZsasiedztwa, 14 listopada 2009 r. o 22:36 Powrót do artykułu
Młodzież sobie pojeździła... a teraz przyszła kolej na drifting na parkingach pod Tesco i Carefourem. Dlaczego policja nie potrafi zrobić z tym porządku?? PYTAM!!! Wystarczyłoby sprawdzić, czy wydech w aucie sprawny, czy oświetlenie zgodne z przepisami lub czy jest gaśnica w samochodzie, a 90% tych pajaców pożegnałoby się z dowodami rejestracyjnymi... Ale nie - policja woli się chwalic tym, że wręczyła kilka mandatów staruszkom przechodzącym w niedozwolonym miejscu przez ulicę. PANOWIE POLICJANCI - ŻENADA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że zawody robi się na 1/4 mili, anie 1/5, ale OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko imprezka kilka fotek z wyścigów Chełm wyścigi Pogoda dopisała widzów było naprawdę zaskoczyło to organizatorów Za dwa tygodnie głowne zawody Zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...lux, fajnie było tylko gdyby ul Okszowską miała jechać w tym czasie karetka, straż pożarna itp, klops z powidłem , nie ma szans. Większość parkowała auta w miejscach niedozwolonych // ciągła, + skrzyżowanie itp, kompletna pomyłka i zagrożenie. Trzeba natychmiast rozwiązać problem parkingu !! może baza CLA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że "wyścigi" urządza się w miejscach do tego przeznaczonych, a nie na ulicach ogólnie dostępnych. Nie obchodzi mnie to, że wyrostki chcą się pozabijać, niech to robią, ale dlaczego zamykać ulice dla mormalnego ruchu kołowego nawet w nocy? Na mecie tego "wyścigu" przydałby się gruby mur, który skutecznie ostudzałby zapały pseudokierowców nie tylko chełmskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
Młodzież sobie pojeździła... a teraz przyszła kolej na drifting na parkingach pod Tesco i Carefourem. Dlaczego policja nie potrafi zrobić z tym porządku?? PYTAM!!! Wystarczyłoby sprawdzić, czy wydech w aucie sprawny, czy oświetlenie zgodne z przepisami lub czy jest gaśnica w samochodzie, a 90% tych pajaców pożegnałoby się z dowodami rejestracyjnymi... Ale nie - policja woli się chwalic tym, że wręczyła kilka mandatów staruszkom przechodzącym w niedozwolonym miejscu przez ulicę. PANOWIE POLICJANCI - ŻENADA...
Parking jest po to, aby z niego korzystać we właściwy sposób, a nie wypierdkom w tzw. furach. Jeśli Polcja potrafi na drodze zatrzymać samochód, który nie spełnia pewnych norm dopuszczających do ruch, to niech zwróci uwagę na takie miejsca, a wtedy zobaczą ile będą mieli kandydatów do zabrania dowodu rejestracyjnego. No ale nie oczekujmy od Policji w końcu cudów, oni też na tym korzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna inicjatywa.... Takie coś jest organizowane po to żeby w normalnym ruchu ulicznym było bezpieczniej... W Chełmie nie ma toru więc takie imprezy są bardzo potrzebne bo jest gdzie sprawdzić swoje auto i umiejętności. Szacunek za organizację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...