Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelaki fermentownię tytoniu w Krasnymstawie prz pomocy banków zaorzą!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...obowiązkiem banku jest dbałość o powierzony mu kapitał. Kapitał należy do oszczędzających. Nie chciałbym dożyć sytuacji, ze złe pożyczki i gwarancje udzielane przez mój bank zagrażają oszczędnościom tam zdeponowanym. To jest najnormalniejsze przedsiębiorstwo i maja obowiązek monitorowania rynku. W sytuacji, kiedy zachodzi podejrzenie niewypłacalności owej fermentowni, nie może dziwić reakcja banku! Jestem zaskoczony "mądrością" dyrektora mówiącego o specyfice firmy! Polega ona na ciągłym zadłużaniu się i spłacaniu horrendalnych odsetek? A ja w swojej głębokiej naiwności myślałem, ze najlepiej gospodarzy się własnymi środkami. Pożyczki natomiast są ostatecznością w wyjątkowych sytuacjach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...obowiązkiem banku jest dbałość o powierzony mu kapitał. Kapitał należy do oszczędzających. Nie chciałbym dożyć sytuacji, ze złe pożyczki i gwarancje udzielane przez mój bank zagrażają oszczędnościom tam zdeponowanym. To jest najnormalniejsze przedsiębiorstwo i maja obowiązek monitorowania rynku. W sytuacji, kiedy zachodzi podejrzenie niewypłacalności owej fermentowni, nie może dziwić reakcja banku! Jestem zaskoczony "mądrością" dyrektora mówiącego o specyfice firmy! Polega ona na ciągłym zadłużaniu się i spłacaniu horrendalnych odsetek? A ja w swojej głębokiej naiwności myślałem, ze najlepiej gospodarzy się własnymi środkami. Pożyczki natomiast są ostatecznością w wyjątkowych sytuacjach ...
To chyba nie znasz poziomu deficytu i zadłużenia naszego miasta skoro piszesz o złych i dobrych kredytach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...obowiązkiem banku jest dbałość o powierzony mu kapitał. Kapitał należy do oszczędzających. Nie chciałbym dożyć sytuacji, ze złe pożyczki i gwarancje udzielane przez mój bank zagrażają oszczędnościom tam zdeponowanym. To jest najnormalniejsze przedsiębiorstwo i maja obowiązek monitorowania rynku. W sytuacji, kiedy zachodzi podejrzenie niewypłacalności owej fermentowni, nie może dziwić reakcja banku! Jestem zaskoczony "mądrością" dyrektora mówiącego o specyfice firmy! Polega ona na ciągłym zadłużaniu się i spłacaniu horrendalnych odsetek? A ja w swojej głębokiej naiwności myślałem, ze najlepiej gospodarzy się własnymi środkami. Pożyczki natomiast są ostatecznością w wyjątkowych sytuacjach ...
Nie przesadzaj nie takie kredyty się udziela i nie takie kwoty. Bank żyje z kredytów więc to kwestia oprcocentowania i zabezpieczeń.  Myślisz   że jest funkcjonuje Kompania Węglowa i inne firmy z państwowego garnuszka? Jak funkcjonują firmy handlowe - poczytaj sobie o avansie i jego długach zanim padł. Milego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliście już tę: http://www.erekcjablog.pl/ stronę?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...