Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brud, chamstwo i prostactwo to cechy rozpoznawalne tzw. polski B Jej stolicą od dzisiaj jest Chełm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać ze w Chelmie nie mają mediamarkt )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rumunom to wszystko przeszkadza, jak kazdy bluzga to ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto jest większym zasciankiem - ten kto używa wulgaryzmów czy ten , ktorego one oburzają. To Warszawka - kupa gnoju i zadufanych w sobie Peudo-Prezsow bez podstaw przyzwoitości- Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo wisi w Krasnymstawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego całego zamieszania.Jeśli to są wulgaryzmy ,to jak nazwać tzw.łacinę podwórkową??? Komuś się baaaardzoooo nudzi w tych miasteczkach.A przecież wszyscy wiemy,że reklama dźwignią handlu jest. Jak widać ta okazała się też kością niezgody.Polakom to nigdy nic nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma, która w taki sposób reklamuje się na pewno straci klientów tych kulturalniejszych. Ma to jak w banku i dobrze. Ja sama nigdy nie korzystam z takich firm bo boję się, że mnie też obrzucą niewybrednymi słowami gdyż innych po prostu nie znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b napisał:
Nie rozumiem tego całego zamieszania.Jeśli to są wulgaryzmy ,to jak nazwać tzw.łacinę podwórkową??? Komuś się baaaardzoooo nudzi w tych miasteczkach.A przecież wszyscy wiemy,że reklama dźwignią handlu jest. Jak widać ta okazała się też kością niezgody.Polakom to nigdy nic nie pasuje.
Każdemu też wiadomo, że dobry towar nie potrzebuje reklamy. Jak widać jaki towar taka reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 g. napisał:
brud, chamstwo i prostactwo to cechy rozpoznawalne tzw. polski B Jej stolicą od dzisiaj jest Chełm
A ty z jakiej to metropolii jestes cwelku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam ------ inteligentne wyszukiwanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to reklama która odzwierciedla psychikę człowieka, musi on być kur.... zajebiście "fajny" i tym chce zwrócić na siebie uwagę."Chyba nikt nie chce się z nim bawć w piaskownicy" - nie pomogą nowe grabki i łopatka.Nikt cie nie wpuści na nasz rynek - możesz kląć jak chcesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poławiacz głupoty najwyrażniej ma przykre doświadczenia z pierdla i obrażjąc innych mysli że w ten sposob zdejmie odium z siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to PARTNER AGD RTV Sp. z o.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i we Włodawie tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jestem zbulwersowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jest taka zaje... to my też tacy bądźmy i nie kupujmy tam !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale średniowiecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to razi i nie chcę takiej reklamy. Wystarczy mi tv i polska ulica. Dlaczego wulgarne upodobania mają nas zdominować ? Co chcemy sobie udowodnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
Firma, która w taki sposób reklamuje się na pewno straci klientów tych kulturalniejszych. Ma to jak w banku i dobrze. Ja sama nigdy nie korzystam z takich firm bo boję się, że mnie też obrzucą niewybrednymi słowami gdyż innych po prostu nie znają.
Jest reklama "nie dla idiotów", więc nie byłem tam ani jeden raz i nie pójdę.Właśnie nie wiadomo,co może spotkać zwykłego klienta na terenie takiego markietu.Wpodobnych przypadkach będę postępował w ten sam sposób. BOJKOT. Do tego zachęcam innych kulturalnych rodaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...