Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taa kolejna galeria ciekawe kto tam będzie kupował jak ludzie nie mają pracy w innych zawodach tylko przedstawiciel handlowy lub sprzedawca w/w galerii sami sobie bedą kupować i sprzedawać co za dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dużo brakuje Chełmowi do Zamośćia, w każdej dziedzinie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w Zamościu same bazary z przekupkami, takiej galeri nie mają a i samo miasto mniejsze tylko w lecie trochę turystów. Jak byś tam trochę pomieszkał to szybko zmienił zdanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam wybierać pomiędzy kawałkiem zaniedbanego placu a galerią handlową z niekiepską architekturą to wybieram to drugie. I zupełnie mnie nie interesują jakieś dziecinne waśnie chełmsko-zamojskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pogląd Koali, Chełm może na tym tylko zyskać, a na animozjach chełmsko - zamojskich korzysta jedynie Lublin. Miejscowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze sie ze w moim rodzinnym miescie cos sie dzieje mimo ze 17 lat mieszkam w Wawie. Chelm na tej inwestycji na pewno zyska, a straci Lublin. Miasto zyska na podatkach i zatrudnieniu. Na pewno upadnie czesc malych sklepow ale docelowo wiecej mieszkancy zyskaja jak straca. Chelm jest miastem tranzytowym i w tym tez upatrywalbym szanse. Gratuacje dla Prezydentowej mimo ze nie jestem zwolennikiem SLD pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie ta galeria? i coś najemców zbyt wielu nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba z budowy bedo nici bo inwestorowi brakuje 20 milionow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimimi napisał:
No i gdzie ta galeria? i coś najemców zbyt wielu nie widać
Nie będzie, nikt nie popełni samobójstwa biznesowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...