Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gama. Nowy adres dla kupujących w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Gama kojarzy mi się z rzezią gangusów ...lepiej byłoby unikać takiej nazwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że to w Krasnymstawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele moge zeozumieć ale takiej żenady dziennikarskiej NIGDY!! W Chełmie. Ie ma ulicy Okrzei ani Sońki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha blagam! Do gamy w Lubartowie chodze tylko wtedy kiedy musze i tylko po drobiazgi. Totalna komuna, jedna kobitka na kasie, kolejka w ch***, a 4 kolejne pracownice snuja sie miedzy polkami obrazone. Utrzymanie tych wiecznie zmeczonych musi duzo kosztować bo ceny maja z kosmosu! I nie jest to kwestia jednej gamy, bo LLB jest ich kilka i wszędzie standardy takie same..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne że stworzyli kilkanaście miejsc pracy dla mieszkańców Krasnegostawu, a do tego polski spółdzielczy kapitał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny dla pseudo dziennikarza piszącego ten tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pustki, pustki i jeszcze raz pustki. Krasnostawiak (prawdziwy, a nie taki co z powiatowej wioski się sprowadził) nigdy do sklepu "z Chełma" nie pójdzie. Ciekawe czy zarząd tej spóldzielni już wie, że dał ciała czy jeszcze się łudzi, że "to przejściowe trudnoiści" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak w K-stawie ale w Chełmie maja super wędliny, drogie ale smaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czytać umiesz w KRASNYMSTAWIE????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawa i inni to wy chcecie zamienić podstawowe wykształcenie na pochodzenie z krasnego yorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proklamujcie jeżeli wiecie co to znaczy Nienawistną Krasną Republikę Szczekarzew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bu ha ha. Przecież sklepy PSS to drożyzna. Tak samo drogo jest w Lublinie (LSS Społem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupywam tylko w biedronce. Najtaniej, a poza tym to polska firma. Nawet wspiera naszą reprezentacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...