Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gaz popłynie do Włodawy

Utworzony przez ardo, 13 listopada 2012 r. o 22:02 Powrót do artykułu
a kiedy gmina Piaski bedzie miala gaz? i nie chodzi mi o same m.Piaski, lecz wsie nieopodal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy GAZ będzie w gminie NIEMCE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co? jestem tylko obserwatorem tego co sie dzieje w powiecie swidnickim, a co sie dzieje tam, to jestescie sami tylko winni!!! wladza istnie pokomunistyczna, tylko do stolkow sie dobrac, rodzine i znajomych wprowadzic na stanowiska, aby kasa byla w domu najgorzej to wyglada w Piaskach, Rybczwicach i w Trawnikach, czyli tam gdzie wyksztalcenie ludzi odbiega od sredniej krajowych mlodzi-badzcie aktywni w nastepnych wyborach, moze sie znajada mlode lwy, ktorzy beda chcieli cosik zmienic w zyciu Naszy i itp. ciesze sie ze zdarzyl sie taki czlowiek jak Jackson, ktory zrobil porzadek w Swidniku, gdzie sa jakies inwestycje, sa jakies pomysly co do swiata, nie patrzcie na deb***i go otaczajacych, sa wsrod was wieksi co do Melgwi. rzadzi polglowek, z ekipa podobna jak w innych gminach, ale jednak cosik robia takze moi kochani wezcie sprawy w swoje rece, zlodzieji wypier...cie ze swoich gmin, wstawcie reformatorow, wybory tuz, tuz powiat, gmina, wlasne podworko nalezy do Nas, nie pozwolmy klanowm rzadzic z nami takze, przy nastepnych wyborach, babki, dziadow, rodzine namawiajcie na glosowanie, ale na ludzi wyksztalconych, nie koniecznie z papierami kwasniewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co? jestem tylko obserwatorem tego co sie dzieje w powiecie swidnickim, a co sie dzieje tam, to jestescie sami tylko winni!!! wladza istnie pokomunistyczna, tylko do stolkow sie dobrac, rodzine i znajomych wprowadzic na stanowiska, aby kasa byla w domu najgorzej to wyglada w Piaskach, Rybczwicach i w Trawnikach, czyli tam gdzie wyksztalcenie ludzi odbiega od sredniej krajowych mlodzi-badzcie aktywni w nastepnych wyborach, moze sie znajada mlode lwy, ktorzy beda chcieli cosik zmienic w zyciu Naszy i itp. ciesze sie ze zdarzyl sie taki czlowiek jak Jackson, ktory zrobil porzadek w Swidniku, gdzie sa jakies inwestycje, sa jakies pomysly co do swiata, nie patrzcie na deb***i go otaczajacych, sa wsrod was wieksi co do Melgwi. rzadzi polglowek, z ekipa podobna jak w innych gminach, ale jednak cosik robia takze moi kochani wezcie sprawy w swoje rece, zlodzieji wypier...lcie ze swoich gmin, wstawcie reformatorow, wybory tuz, tuz powiat, gmina, wlasne podworko nalezy do Nas, nie pozwolmy klanom rzadzic nami takze, przy nastepnych wyborach, babki, dziadow, rodzine namawiajcie na glosowanie, ale na ludzi wyksztalconych, nie koniecznie z papierami kwasniewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie i piszecie i wszystko w rence EU oddajecie. czy ktom tam pomyslal ze jak pieniondz z brukseli to i oni wladze nad tym biora? wybuduja cos i do naszych domow wejda bez pardonu bo to juz nie nasze tylko wspolne jak za komuny ryja ziemie na luckich wlasnosciach ale zeby zaplacic za stracony plon to juz nie ma komu u mojich tez juz na pole wjezdzc chcieli i doly kopac ale rossadek nam przemowil i zesmy narazie zatamowali ten podmuch zniszczenia i owszem niech tam te rury klada ale oni zysk maja a my nie to trzeba uregulowac sprawiedliwie dla kazdego Polaka bo niech jak rura bedzie dziela sie tym zyskiem z tymi co na polach ich idzie pszekaz gazu pozakladac liczniki u kazdego wlasciciela i niech nam placa za to co poszlo po naszym a jak nie to zablokowac i niech w chmurach te rury klada a nie na polach i lakach co my podatek placimy i uprawiamy krwawice ojcow i dziadow naszych. Ja mieszkam w miescie ale na nasze pole nie dam wjechac jak ie zaplaca bo to nie tak ma byc jak onichca Dla mnie obojentne ale matka z ojcem chore juz z tego zatroskania co bendzie z ziemia i wszystkim jak nam dadza dole z tego gazu to niech tam kopia i marnuja bo ja na wies juz nie pojde A jak nie dadza to iech i nawet puste stoji ale nie damy swego na zmarnowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy gaz będzie tańszy? Jak sięgam pamięcią w lubelskich gazetach opisywaliście poczatki wierceń m.inn. w Ciecierzynie. Pisaliście wtedy,że gaz z regionu lubelskiego będzie tańszy dla mieszkańców całego województwa. I co ? Teraz Sikorski obiecuje ,że emerytury będą wyższe bo mamy gaz łupkowy. Nosy wam wszyskim (dzienikarzom i politykom ) urosną do pokaznych rozmiarów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal. napisał:
...
chłopku małorolny twoja władza sięga tylko 50 - 70 cm w głąb ziemi, tudzież roli, a wykop na rurę gazową ma min. 120 cm, więc za co ci maja płacić? za zniszczone plony zwracają pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bla napisał:
chłopku małorolny twoja władza sięga tylko 50 - 70 cm w głąb ziemi, tudzież roli, a wykop na rurę gazową ma min. 120 cm, więc za co ci maja płacić? za zniszczone plony zwracają pieniądze
a co podemna to nie moje? a jak mam wode na 1 i plo metra z rura to nie mje tylko Tuska moze? wy tylko aby Polaka ujajac i obezwladnic ze wszystkiego ludzie w biedzie i niedostatku tylko chodza i juz w kosciolach do Boga blagaja co by chleba i wolnej ojczyzny dal im i zeby chlop juz nie musial noca w lasy isc co by to wytargac jakies zwierze bo w domach glod smrut i ubustwo to taka jest nasza ojczyzna ze ludzie na sznur juz ida bo wytszymac nie moga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...