Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gratem przez tory na chwilę przed nadjechaniem pociągu

Utworzony przez Axymenes, 5 września 2010 r. o 21:37 Powrót do artykułu
I taki deb*** będzie miał kiedyś żonę a z tego związku urodzą sie małe deb***E lub deb***KI i jak ma w naszym kraju ma być dobrze :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Axymenes napisał:
I taki deb*** będzie miał kiedyś żonę a z tego związku urodzą sie małe deb***E lub deb***KI i jak ma w naszym kraju ma być dobrze :-(
Przyjdzie taki moment w jego nędznym życiu że kiedyś nie zdąży i tylko trzeba mieć nadzieję że sam będzie w samochodzie i nikt więcej nie ucierpi bo w takim przypadku szkoda było by nawet lokomotywy !do niego już nic nie dotrze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez nie mogę pojąć jak można być takim deb***em. Nie dość że jełopowi zabrali prawko za jazdę po wódzie, to jeszcze wpieprza się na migających światłach na tory... Jezu co za jełop...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mnie ktoś przekona że Polska wieś wnosi coś więcej do życia Polaków niż historyjki tego typu...powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...