Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
R.I.P [ rape in pain ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwestia gwałtu i miesiąc czasu ktoś stawia zarzuty o przepraszam jeden.... brawo kolejny sukces - przyszedł do prokuratora z gotówką czy doniósł później? bo nie wiem czy idąc tam wiedział już ile ma zabrać... oj... coś kiepsko ten system działa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała prokuratura Włodawska....brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze to nie byl gwalt tylko sama chciala? a pozniej go oskarzyla bo nie zaplacil jej tych 10 tys?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A może to nie był gwałt tylko sama chciała..." Jak ja nie mogę takich kretyńskich wypowiedzi czytać !!! Kiedy się zmieni ta mentalność wprost wzięta od mieszkańców Biskupina albo jeszcze dalej ! Przez wypisywanie takich idiotycznych treści ofiary gwałtów w naszym kraju zawsze będą się czuły tak jak gdyby to one były winne temu, że zostały zgwałcone. Jak można w ogóle takie coś wypisywać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a moze to nie byl gwalt tylko sama chciala?
zyczymy ci kretynie, zeby cała twoja rodzina poczynając od babci została brutalnie zgwałcona, brutalnie i przez autobus arabów, ty też !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem dlaczego mówią ,,głupi jak komentarz na onecie'' Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyczliwy napisał:
zyczymy ci kretynie, zeby cała twoja rodzina poczynając od babci została brutalnie zgwałcona, brutalnie i przez autobus arabów, ty też !!!!
Gdzie tu Polska tolerancja? Wiele sprzecznych opinii słyszałem o tym "gwałcie" i śmiem przyznać rację oponętom gwałtu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...