Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moim zdaniem politycy powinni nie mieć immunitetu od hejtowania ;) Jeszcze trochę i ich działania bedzie można komentować tylko pozytywnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze byłem, jestem i pozostanę nieprzychylny wszelkim aktom agresji zarówno fizycznej, jak i werbalnej. Szczególnie w stosunku do osób prywatnych. Nie mam zamiaru analizować uwarunkowań psychologicznych motywujących hajterami, ale zawsze kojarzą mi się Oni z zakompleksionymi, oraz intelektualnie niewyrobionymi ludźmi z pogranicza patologii społecznej..  Mówiąc jednak o jednym problemie należy zauważyć inny, a mianowicie fakt, że często osoby atakowane nie zachowują prawa do prywatności poprzez epatowanie swoja obecnością w świecie medialnym. Tan świat, pełen hipokryzji, działań na pokaz, prób dowartościowania się jest nieprzyjemny… Dla mnie sam fakt jakiegokolwiek pielgrzymowania wydaje się być farsa i naigrywaniem z wiary, ale nie posiadłem wewnętrznej potrzeby niesmacznego dworowania z tych „pątników”. Ja roweru używam dla rekreacji i chociażby w najbliższy weekend biorę udział w rajdzie wzdłuż Mierzei Wiślanej. Jadę tam specjalnie, aby mieć przyjemność i spotkać takich samych fantastów rekreacji na dwóch kolkach. Inni zaś pomykają do jakiejś Świętej Lipki, czy innego Lichenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debili i idiota - to nie są wulgaryzmy tylko naukowe terminy określające pacjenta z którego rozwój intelektualny zatrzymał się na określonym poziomie. Człowiek nazywający Jaśniepanienkę, Zawsze Dziewicę - Królową Polski - może osobie intelektualnie rozwiniętej na wysokim poziomie wydawać się osobą o niższym IQ. I tyle. Ja bym się nie unosił, bo przed sądem na ewentualnych badaniach psychiatrycznych może się pojawić jakiś wrodzony niedobór jodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To arcyciekawe, że w katolickim kraju, jakim jest Polska, jest taka nagonka na Kościół Katolicki i wyznawców tej religii. To chyba przez politykę ndastawiania drugiego policzka. Żyd czy Muzułmanin by tak nie postąpił, stąd większy respekt hejterów. Z drugiej strony przykład idzie z góry - skoro politycy najwyższego szczebla odżegnują się od katolicyzmu, to co mają robić zwykli zaburzeni forumowicze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasteczko taka aferka :) Widziałem mnóstwo o wiele, wiele gorszych stwierdzeń i nikt z tego nie robił afery. Swoją drogą to albo pielgrzymka, doznanie duchowe albo lans na portalu, raczej trudno to pogodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasteczko taka aferka :) Widziałem mnóstwo o wiele, wiele gorszych stwierdzeń i nikt z tego nie robił afery. Swoją drogą to albo pielgrzymka, doznanie duchowe albo lans na portalu, raczej trudno to pogodzić.
  Dlaczego? Czy kiedy dzielisz się przeżyciami z podróży (także duchowej), to jest lans? Takie intencje przypsiujesz pielgrzymującym - ja tu widzę piękną inicjatywę i chęć pokazania innym, jak się ta podróż odbywała. Bez takich relacji co byśmy o tym wydarzeniu wiedzieli? Jak można by zachęcić innych do uczestnictwa w takim wydarzeniu? Nie widzę tu lansu, tylko działaność informacyjną. Natomiast obrzucanie kogoś wyzwiskami za udział w takim przedsięwzięciu jest niesmaczne i naganne. Czyżby równi i równiejsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze jest Kodeks Karny i opluwanie innych w sieci i w rzeczywistoci jest zagroone kara do roku pozbawienia wolnosci - moze to tych opluwaczy czegos nauczy jak rok posiedzi w kiciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze byłem, jestem i pozostanę nieprzychylny wszelkim aktom agresji zarówno fizycznej, jak i werbalnej. Szczególnie w stosunku do osób prywatnych. Nie mam zamiaru analizować uwarunkowań psychologicznych motywujących hajterami, ale zawsze kojarzą mi się Oni z zakompleksionymi, oraz intelektualnie niewyrobionymi ludźmi z pogranicza patologii społecznej..  Mówiąc jednak o jednym problemie należy zauważyć inny, a mianowicie fakt, że często osoby atakowane nie zachowują prawa do prywatności poprzez epatowanie swoja obecnością w świecie medialnym. Tan świat, pełen hipokryzji, działań na pokaz, prób dowartościowania się jest nieprzyjemny… Dla mnie sam fakt jakiegokolwiek pielgrzymowania wydaje się być farsa i naigrywaniem z wiary, ale nie posiadłem wewnętrznej potrzeby niesmacznego dworowania z tych „pątników”. Ja roweru używam dla rekreacji i chociażby w najbliższy weekend biorę udział w rajdzie wzdłuż Mierzei Wiślanej. Jadę tam specjalnie, aby mieć przyjemność i spotkać takich samych fantastów rekreacji na dwóch kolkach. Inni zaś pomykają do jakiejś Świętej Lipki, czy innego Lichenia.
jezd jakas szansa ze nie wrocicie z calymi gnatami z takego wyjazdu? Jak ty durniu piszesz o pielgrzymach? miejmy nadziej ze juz nie wrocisz do Chelma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEBIL, IDIOTA kretyn i IMBECYL to pojecia naukowe i jak jest napisane ponizej okreslajace stan umysłu; zyjemy w wolnym i demokratycznym kraju i wolno uzywac naukowych medycznych czy psychologicznych okreslen; a tutaj niechca sie zgdodzic  ale czy maja ku temu zasadne podstawy???????????????????????? hahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak jest to niesiołowski,palikot już powinni gnić w pierdlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***i i idiota - to nie są wulgaryzmy tylko naukowe terminy określające pacjenta z którego rozwój intelektualny zatrzymał się na określonym poziomie. Człowiek nazywający Jaśniepanienkę, Zawsze Dziewicę - Królową Polski - może osobie intelektualnie rozwiniętej na wysokim poziomie wydawać się osobą o niższym IQ. I tyle. Ja bym się nie unosił, bo przed sądem na ewentualnych badaniach psychiatrycznych może się pojawić jakiś wrodzony niedobór jodu.
  Oj, już nie bądź taki mądry. Te słowa są jak najbardziej potoczne, i bardzo obraźliwe, i piszącym o takie własnie znaczenie chodziło. Po za tym, w psychiatrii nie uzywa sie tych pojęć mniej więcej  od lat 30., jako nacechowanych negatywnymi emocjami. 
Ostatnio edytowany 9 września 2013 r. o 16:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze jest Kodeks Karny i opluwanie innych w sieci i w rzeczywistoci jest zagroone kara do roku pozbawienia wolnosci - moze to tych opluwaczy czegos nauczy jak rok posiedzi w kiciu
Nie sądzę. W tym kraju nie możesz murzyna nazwać murzynem, pedała pedałem czy nawet żyda-żydem. Tylko na katolików można pluć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezd jakas szansa ze nie wrocicie z calymi gnatami z takego wyjazdu? Jak ty durniu piszesz o pielgrzymach? miejmy nadziej ze juz nie wrocisz do Chelma.
 
Oj, już nie bądź taki mądry. Te słowa są jak najbardziej potoczne, i bardzo obraźliwe, i piszącym o takie własnie znaczenie chodziło. Po za tym, w psychiatrii nie uzywa sie tych pojęć mniej więcej  od lat 30., jako nacechowanych negatywnymi emocjami. 
   
Oj, już nie bądź taki mądry. Te słowa są jak najbardziej potoczne, i bardzo obraźliwe, i piszącym o takie własnie znaczenie chodziło. Po za tym, w psychiatrii nie uzywa sie tych pojęć mniej więcej  od lat 30., jako nacechowanych negatywnymi emocjami. 
  Widzisz Folkatko, Ty potrafisz wyzywać inaczej myślących od Ciebie od paranoików – czujesz się lepiej prawda? Przynajmniej tutaj w necie możesz poczuć się kimś lepszym. A tak naprawdę nawet nie potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie - jak to jest z tym grzechem pierworodnym, tylko odsyłasz do np. Dominikanów. Normalny człowiek zadaje sobie tego typu pytania - Ty nie - Ty się boisz myśleć - dlaczego? Religia jest Twoim jedynym oparciem, dzięki niej możesz zapomnieć o swoich kompleksach i niespełnionych nadziejach, pragnieniach. Gdybyś myślała -  każda próba myślenia mogłaby zasiać wątpliwości, a wtedy twój cały świat ległby w gruzach - prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko kompletny debil nie wie jak być anonimowym, trzeba być skończonym kretynem żeby za coś takiego dać sie namierzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepiej to donieść na siebie- "że się w pracy bąki zbija"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś mi wytłumaczy, gdyż ja nie bardzo znam się na tych sprawach. Dajmy na to ktoś napisał obraźliwy wpis np. ze Stanów Zjednoczonych Ameryki i co???...... polska prokuratura zwraca się do Amerykanów o udostępnienie czyjegoś adresu IP  tylko po to bo ktoś nazwał brzydko jakąś grupę rowerzystów jadącą się modlić??? Toż tam w USA nas wyśmieją , że Polacy zawracają głowę takimi pierdołami. A jeśli nawet Polska prokuratura dowie się kto napisał ten obraźliwy wpis ..... i co  ściągnie tą osobę do Polski aby dostała karę? Czy policja przyjedzie do USA polonezem aresztować tą osobę :D ? A jak ta osoba ma obywatelstwo amerykańskie i nie podlega polskiemu prawu? Nie wierzę że za takie pierdoły będzie się ludzi ścigać nawet za oceanem. Druga sprawa.... Jak na przykład ktoś napisał obraźliwy wpis na tą grupę rowerzystów z kawiarenki w Sydney w Australii to jak polska prokuratura ma takiego delikwenta namierzyć?????? Dla mnie ta cała sprawa jest śmieszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umorzą - niesiołowski gorsze bzdury wygaduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus kazał po wybaczać, a wręcz nadstawiać drugi policzek. Czy ci którzy wybierają się do prokuratury stosują się do nauk Jezusa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-a ten Pan co się tak nudzi w pracy i tak  aktywnie udziela na miejscowych forach internetowych od jutra będzie miał zajęcie -tak mi dziś podczas rozmowy obiecała jego przełożona z LUBLINA. Dowodem są jego logowania i wpisy na forum w czasie godzin pracy. Łoj bedzie sie działo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-a ten Pan co się tak nudzi w pracy i tak  aktywnie udziela na miejscowych forach internetowych od jutra będzie miał zajęcie -tak mi dziś podczas rozmowy obiecała jego przełożona z LUBLINA. Dowodem są jego logowania i wpisy na forum w czasie godzin pracy. Łoj bedzie sie działo !
hahahaha możecie mu razem z tą przełożoną nadmuchać do .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...