Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To w końcu firma jednowosobowa, czy z pracownikami? Może się gość "porwał z motyką na slońce", a teraz placze. Nie mógł znaleźć transportu? Nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina mi sie takie powiedzenie: zesrała sie bida i piszczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki  
To w końcu firma jednowosobowa, czy z pracownikami? Może się gość "porwał z motyką na slońce", a teraz placze. Nie mógł znaleźć transportu? Nie wierzę.
Takie czasy ,tusk i komuchy upierd oliły wszystko,cały smollbisnes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to jakiś bełkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak ja bym miał pretensje ze nie wybudowałem biurowca bo mnie głowa rozbolała...po co takie osoby startują do przetargu blokując drogę komuś kto jest w stanie wywiązać sie z terminu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transport 9 tonowego ładunku jest do zorganizowania w ciągu jednego dnia, z tym ze pewnie chodziło o cenę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerze to już jest pozamiatane... Gość narobi sobie tylko dodatkowych kosztów i nic nie wywalczy.Tak to jest jak sie nabierze zleceń a później szuka dookoła winnego!!  :D dupa blada (przykre ale prawdziwe)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie ma pojecia to nich sie nie porywa na przetargi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transport 9 tonowego ładunku jest do zorganizowania w ciągu jednego dnia, z tym ze pewnie chodziło o cenę...
ale on miał przetransportować w sumie coś delikatnego a nie beton lub piasek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet ma pozamiatane. Nic nie wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki z Wielkopolski chcieli mieć robotę za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latem 2011 roku firma mesel p.Ostasza wygrała też przetarg dla Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie . I fanie , i dobrze i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że w tym przetargu firma mesel nie tylko byłą najtańsza w 3 częściach ale wręcz znokautowała ceną konkurencję dając ceny niższe od 33 do 50 % od pozostałych. Przy takiej kalkulacji wygrałaby nawet z chińczykami. A kiedy jeszcze czytam "Na koniec, przez kilka tygodni szukałem przewoźnika gotowego przetransportować dziewięciotonowy ładunek do Poznania" to mi ręce opadają . Panie biznesman, kiedy przygotowuje się przetarg jak można nie uwzględnić transportu , bo tak to rozumiem , jak można szukać czegoś co powinno być uwzględnione nie tylko w kosztach jako zapis , ale to powinno być fizycznie sprawdzone , umówione i czekać tylko na sygnał. Po za tym jak się podpisuje umowę do września to się 70% prac  nie oddaje w listopadzie tylko 100 % do 30 września , chyba że to jakieś nowe standardy umów w stylu podpiszę co dacie ,a zrobię kiedy będzie. Panie biznesem na miejscu poznaniaków to walnąłbym panu jeszcze karę . A swoją drogą jak robota dla Muzeum Warmii i Mazur , poszła gładko czy też z problemami . Zaś Dziennik Wschodni zamiast celebrować bylejakość , mógłby zająć się sprawami naprawdę poważnymi jak choćby budowa komisariatu przy ul.wyżynnej w Lublinie , gdzie wiele firm mając oddane prace w zgodnie z terminem , bez zastrzeżeń podpisane protokoły odbioru i złożone ( niekwestionowane ) faktury od kilku miesięcy nie może doczekać się nawet przysłowiowej złotówki od głównego wykonawcy i musi układać się z inwestorem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot i konkurencja sie odezwala,, ktora przegrala przetarg w Olsztynie (?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przetarg w Olsztynie mam akurat w dalekim poszanowaniu ;) to nie moja branża. Sklejam po prostu fakty , wystarczy wygooglować  nazwę firmy i w pierwszych wynikach jest wynik postępowania z Olsztyna , gdzie porażają dysproporcje ofert. Poza tym zbieżność dat jak i same tłumaczenia biznesamana od razu nasuwają pewne wnioski , choćby na Poznań go połamało na Olsztyn już nie , gdyż w dokumentach przetargowych z Olsztyna nie ma wzmianki o ponownym przetargu , czyli chyba się udało . pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetarg wygrany poniżej kwoty przetargowej, nie dziwi brak możliwości znalezienia przewoźnika za darmo. Normalnie przetransportowanie 10 palet to kwestia wykonania 2-3 telefonów w czasie ok. 40 min.   Pozdrawiam   Życzę nauczki przy startowaniu z cenami dampingowymi.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jednoosobowa firma w jednym czasie łapie trzy przetargi jednocześnie i wszystkie po zaniżonych cenach to któraś musi paść na pysk. Ponadto jak ktoś nie zna gęstości nasypowej betonu to niech się nie łapie za bloki lastryka, którym nie podołałby Pudzianowski. Brawo Macho przykuty do łóżka. Na temat transportu nic do dodania do poprzednich postów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...