Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie zmiany w oświacie? Minister edukacji w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2016 r. o 07:59 Powrót do artykułu
Nie wiem jak inni, ale jak ja patrze na tą panią minister edukacji to odechciewa mi się żyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"18.00-18.15 – Zbiórka przed CSI i transfer do hotelu" - "transfer" dyskwalifikuje całą reformę. I k...a na nich głosowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodałem komentarz. Pojawił się na chwilę i zniknął. Wyraziłem wątpliwość co do udziału osób zainteresowanych tym spotkaniem, bo przecież nauczyciele w tym czasie pracują.... Znaczy, dyskusja między ekspertami? A nauczyciele mają się pokornie podporządkować panice wśród dyrektorów i udowadniać na papierze, jak też ta "dobra zmiana" korzystnie wpływa na rozwój uczniów? Drodzy państwo rodzice, zacznijcie się interesować, ile czasu nauczyciel ma dla ucznia, a ile dla szkolnej, rozrastającej się biurokracji. Na papierze edukacja wygląda wspaniale. A jak jest w realu, sami wiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rektorowi PWSZ chodzi tak naprawdę o udobruchanie Pani Minister i przywrócenie funkcjonowania prywatnego biznesu w Rejowcu szkoły dla [ trudnej młodzieży|.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Minister Edukacji, odwiedzi WORD Chełmski i pogratuluje GRABCZUKOWI stanowiska????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Minister jutro nie przyjedzie :) będą tylko jej przedstawiciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przjedzie CBA i zamknie cały chełmski układ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwa kawowa, obiad, uroczysta kolacja a między tym wystąpienia i dyskusje. P. Minister całą reformę przedstawi w 45 min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UZDROWIŁA w ciągu tych 45 min?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...