Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie zmęczenie...firmy logistyczne cały czas wykorzystują swoich pracowników, każą jeździć szybko, byle na czas - nie ważne, że tacho już przekroczone...Dzięki BOGU, że nikt inny nie ucierpiał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny POkemon POszarżował sobie. Pewnie POmyślał, że jedzie bmw e30 ile szwabska fabryka dała. Tak to jest jak gówniarzom dają prawko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem kabinę tego tir-a kierowca miał wielkie szczęście (w nieszczęściu) że przeżył .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat tam jest całkiem dobra droga, to widać zachciało mu się szarżować ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSOBIŚCIE WYCINAŁEM KABINĘ TEGO MANA ŻEBY KIEROWCA MÓGŁ WYJŚĆ OCZOM NIE WIERZYŁEM ŻE KTOŚ MÓGŁ PRZEŻYĆ TAKIEGO DZWONA KABINA ZAWINĘŁA SIĘ POD NACZEPĘ I UDERZYŁA W DRZEWO A ON DO NAS JAK PRZYJECHALIŚMY "KU....WA POMÓRZCIE BO NIE MOGĘ WYJŚĆ" DŻWI BYŁY TAK ZMIAŻDZONE ŻE OTWÓR PO SZYBIE BOCZNEJ BYŁ ZA MAŁY ŻEBY KOLEŚ MÓGŁ WYJŚĆ I TAK NAPRAWDĘ TO GOŚĆ ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ I MIAŁ ROZCIĘTĄ JEDYNIE GŁOWĘ ALE NIEGROŹNIE ,WSZYSCY STRWIERDZILIŚMY ŻE POWINIEN DAĆ NA TACĘ PRZY NAJBLIŻSZEJ MSZY BO DOSTAŁ NAPRAWDĘ "DRUGĄ SZANSĘ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyPOkemon napisał:
Kolejny POkemon POszarżował sobie. Pewnie POmyślał, że jedzie bmw e30 ile szwabska fabryka dała. Tak to jest jak gówniarzom dają prawko.
Nie każdy myśli Pańskimi kategoriami 'ile fabryka dała'. Gówniarzom? a ile pan ma lat? i ma pan czelność kogoś obrażać? każdy jest tylko człowiekiem, może to była wina maszyny, może zasnął kierowca, nie życzę panu takich doświadczeń;] Ha.. po szarżować firmowych samochodem dostawczym wioząc całą przyczepę półtusz, dobre sobie, na prawdę jest pan zabawny. Samochód należy do prywatnej firmy, fakt, terminy gonią, każdy chce wyciągnąć jak najwięcej, nic w tym dziwnego. Więc proszę pana uprzejmie, jeżeli pan nie ma zielonego pojęcia o sprawie firm, wypadku i przeczytał pan tylko suche fakty na stronie, radzę nie wypowiadać się w taki sposób, gdyż ośmiesza pan wyłącznie siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracodawcy wykorzystują swoich pracowników! a każdy boi się stracić pracę...a kolega który wypowiadał się, że pomagał przy wypadku nie powinien ujawniać takich rzeczy na takim forum...dziękować Bogu, że chłopak żyje... nigdy nie wiesz, czy Ty dożyjesz jutra...żeby Was Bozia nie pokarała za takie słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...