Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarmark wigilijny po raz pierwszy w Chełmie

Utworzony przez swoje imię, 26 listopada 2013 r. o 14:08 Powrót do artykułu
Mam nadzieję że będzie równie atrakcyjnie jak na odpuście na Górce, czyli rajstopy, pończochy, biustonosze, stoisko z muzyką disco polo. Wieś się bawi, wieś tańczy. Prosimy o jeszcze fajniejsze atrkcje. Mi osobiście brakowało stoiska z  używaną odzieżą. Może teraz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak disco polo. Wstyd mi jak przechodzę deptakiem a tam jakiś grajek stoi na środku i napierdziela disco polo na cały regulator sprzedając płyty. Zaścianek normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że będzie równie atrakcyjnie jak na odpuście na Górce, czyli rajstopy, pończochy, biustonosze, stoisko z muzyką disco polo. Wieś się bawi, wieś tańczy. Prosimy o jeszcze fajniejsze atrkcje. Mi osobiście brakowało stoiska z  używaną odzieżą. Może teraz???
Rynku reglamentować się nie da. Jest popyt na rajstopy w czasie "odpustu", to sprzedaje sie rajstopy, jest na Disco polo, to sprzedają ”szlachetną" muzykę... Nie zmienisz upodobań mieszkańców miasta, dlatego tylko, ze sam uważasz cos za obciach. Ja pamiętam Chełm z czasów zamierzchłych, kiedy liczni działacze partyjni oraz socjalistyczna młodzież miast i wsi licznie uczestniczyła w potańcówkach organizowanych w Borku oraz Kumowej Dolinie. To dopiero był obciach. Nie musisz mi wierzyc, ale zapytaj sie starych zasłużonych działaczy PZPR i ZMS. Obecnie stanowią Oni liczne zastępy zwolenników PiS! Osobiście znam nie mniej niż setkę tych neofitów. Te świnie na stadionie w roku 1976 donośnie krzyczeli "przecz z warcholami"! teraz wolaja "ojczyzne wolna racz nam zwrocic Panie"! To jest wiekszy obciach od tych sprzedawanych na Gorce rajstop i majtek...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego tam belfra: co ty stary durniu wypisujesz? to byly inne czasy i jak ktos nie poszedl do partii albo do zms to nie mial szansy na zycie w jakims tam dostatku. kazden rozsadny popieral bo i robote mial i co do gara wlozyc. a potancowki nie musza byc zle i nie wazne kto to robi ale wazne ze ludzie miali zajencie. teraz wy macie swoje zajencie jak gapicie sie na antypolskie tvn i czytacie gazete wymiotka od szestera. i ludzmi sobie tej mordy nie obcieraj bo wszystko co dla ludu zbudowal Kaczynski toscie zawlaszczyli na siebie samych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie rzeczy zwiazane ze swietami sa cudowne, ostatnio odkrywam internetowy wymiar swiat i jako nowoczesna mama siedzialam z dziecmi na stronie listdomikolaja.pl, calkiem niezla zabawa, znacie cos podobnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...