Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedni się cieszą, inni mają problem

Utworzony przez kupiec, 12 listopada 2007 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Panie Szeptuch,otworz "transryb" w Lubomlu i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Czy nie zależy wam, abyśmy do was przyjeżdżali?...- Nie, wcale! To tobie obłudnico zależy, żeby zarabiać do twojej własnej kieszeni!Pal sześć takich klientów z ich "towarem" i "usługami"!...Skutków uszczelnienia granicy obawia się też... kierownik hurtowni...Ojej! Nie tak dawno krzyczeli, że z Polski wywożone jest wszystko na Wschód,teraz okazuje się kto wywoził (i miał na tym interes).Zachowują się jak "umysłowi", przecież z wejściem do EU jasne było, że i kiedystanie się to, co nadejdzie 20/21 grudnia.Niedźwiedź jest od nich mądrzejszy, bo odpowiednio przygotowuje się do zimy,nawet bez kalendarza! Nie wspominając o wiewiórkach i bocianach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko trzeba spojrzec z tej strony ile to papierosów każdego dnia na teren polski jest wwiezione tak przez polaków jak i ukrainców ,a te marne podróbki wszelakiego typu towarów buty itd.. jedyną rzeczą która mi sie podoba to pyszne słodycze no i tanie :) i jak pan wspomina zmniejszą sie napewno obroty w hurtowniach sklepach itd mniej zza buga wjedzie mniej z polski wywiozą ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi to pasuje , zostanie ograniczona chołota sprzedająca papierosy i alkochol małolatom i dzieki Unii za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi to pasuje , zostanie ograniczona chołota sprzedająca papierosy i alkochol małolatom i dzieki Unii za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...