Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mamy już wszyscy opuścić własny kraj? A kto w nim chętnie zamieszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 tys. zł na miesięczne zycie w Kuwejcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuwejt czy Katar to nie nasz klimat. Tam jest w lecie potwornie goraco np. dzisiaj w Doha jest        36°C więc nie ma sie co dziwić. Po drugie z dala od popapranych arabów, którzy wszystko robią dla Allaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 tys. zł na miesięczne zycie w Kuwejcie?
Aniu przeczytaj uważnie jeszcze raz i wyjdzie Ci 12000zł z groszami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jadę aby dalej od tego miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie fajnie, ale ilu nauczycieli (poza anglistami) jest w stanie uczyć w języku angielskim swojego przedmiotu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuwejt czy Katar to nie nasz klimat. Tam jest w lecie potwornie goraco np. dzisiaj w Doha jest        36°C więc nie ma sie co dziwić. Po drugie z dala od popapranych arabów, którzy wszystko robią dla Allaha.
  Akurat Kuwejt czy Katar to są jeszcze w miare normalne, natomiast ja byłem w Arabii Saudyjskiej (miesięczna delegacja). Normalnie poczułem się jak w średniowieczu, co krok to policja religijna, a do tego potworny upał, temperatury przekraczały 50 stopni, maszyny montowaliśmy w nocy, bo w dzień nie było jak. Koszmar dla kogoś z naszego klimatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie odwiedziłam, wspomnianą przez Państwa stronę. Jestem mgr historii i filologii angielskiej i chętnie wyjechałabym do pracy w Kuwejcie. Z tym że po przeczytaniu ofert stwierdzam,że mało który nauczyciel z Polski jest w stanie sprostać stawianym tam wymaganiom. Pracodawcy poszukują osób wykształconych w krajach anglojęzycznych, którzy tam pracowali w Anglii lub Irlandii  albo po prostu anglików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie fajnie, ale ilu nauczycieli (poza anglistami) jest w stanie uczyć w języku angielskim swojego przedmiotu?
Od ilu lat język rosysjski przestał być obowiązkowy w szkołąch? Wciąż mamy problem z angielskim? Nie mozliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie odwiedziłam, wspomnianą przez Państwa stronę. Jestem mgr historii i filologii angielskiej i chętnie wyjechałabym do pracy w Kuwejcie. Z tym że po przeczytaniu ofert stwierdzam,że mało który nauczyciel z Polski jest w stanie sprostać stawianym tam wymaganiom. Pracodawcy poszukują osób wykształconych w krajach anglojęzycznych, którzy tam pracowali w Anglii lub Irlandii  albo po prostu anglików.
Nie wszystkie szkoły wymagają aby nauczyciel byl "native speaker" lub wykształcony w UK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...po prostu w Chełmie ten pan znany jest z wielu przekrętów, niepłacenia rachunków i naciąganiu ludzi na pieniądze ot i wyjaśnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...po prostu w Chełmie ten pan znany jest z wielu przekrętów, niepłacenia rachunków i naciąganiu ludzi na pieniądze ot i wyjaśnienie.
co racja to racja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjaśnienie czego? Naciągnął Cię? Na pracę w Kuwejcie, czy jak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjaśnienie czego? Naciągnął Cię? Na pracę w Kuwejcie, czy jak???
praca w Kuwejcie to coś nowego, lydzie w w Chełmievznają go z działalności w fundacji miasteczko, z niepopłaconych faktur za usługi, to nie chcą dać się nabrać na jego kolejny przekręt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSK wam załatwił,najpierw Irlandie a teraz Kuwejt,brać plecak i wypier dalać,tak was załatwił gamonie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystkie szkoły wymagają aby nauczyciel byl "native speaker" lub wykształcony w UK.
W takim razie będę śledziła oferty jakie się pojawiają na Państwa stronie, może faktycznie pojawi się oferta, której uda się sprostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie będę śledziła oferty jakie się pojawiają na Państwa stronie, może faktycznie pojawi się oferta, której uda się sprostać.
 
W takim razie będę śledziła oferty jakie się pojawiają na Państwa stronie, może faktycznie pojawi się oferta, której uda się sprostać.
Tylko agencje towarzyskie,tusk więcej nie może i nie chce zaoferować POlakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi coraz częściej wyjeźdzają za granice bo nie mają czego tutaj szukać. Pracy nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można składać aplikacje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem młodą nauczycielką z wysokimi kwalifikacjami ,za rok grozi mi zwolnienie. Jednak i tak nie zamierzam wyjechać do Kuwejtu .... w Polsce mam rodzinę i sama wychowuję dziecko, mam wszystko zostawić i wyjechać? a córkę oddać pod opiekę dziadków???????????????????? Zgadzam się z opinią "schaboszczaka" Tusk nas tak załatwił że jest coraz więcej eurosierot.  Dlaczego my Polacy nie możemy pracować we własnym kraju?  Może to niech Tusk i cała świta wyjedzie do krajów arabskich. Nie tęsknilibyśmy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...