Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto był nad Jez.Białym wie, że tam już nie można wypocząć. Nocą z dyskotek do białego rana słychać ogłuszający łomot, na plażach tłok i wszechobecne papierosy,piwo i przeklinanie młodych ludzi. Chamstwo sięgnęło tam już zenitu.Woda w tym roku wyjątkowo brudna i zimna-jednym słowem pełna porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto był nad Jez.Białym wie, że tam już nie można wypocząć. Nocą z dyskotek do białego rana słychać ogłuszający łomot, na plażach tłok i wszechobecne papierosy,piwo i przeklinanie młodych ludzi. Chamstwo sięgnęło tam już zenitu.Woda w tym roku wyjątkowo brudna i zimna-jednym słowem pełna porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to gmina nie zarabia? A pieniążki z dzierżawy oraz inne podarki na rzecz gminy? Tłumy są wszędzie i wszędzie jest chamstwo i pijaństwo. Teraz spokojnie jest już tylko nad dzikimi jeziorami gdzie nie ma sklepów i barów ani tłumów turystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie się to zmieni kiedy dojdzie do tragedi i ktoś w końcu się utopi. Wiadomo, że każdy jest kowalem swojego losu i powinien być odpowiedzialny za siebie no ale nie oszukujmy się nie każdy ma tego świadomość :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat wczoraj byłam nad białym ale jade od razu na kąpielisko gdzie jest ratownik, za rusałką i dalej za panoramą , banowym po kolei przy zejsciach do wody są ratownicy, którzy jak co roku są opłacani przez osrodki żeby było bezpiecznie . Wczoraj na pomostach przy bankowym było 3 ratowników, na kolejnych pomoście za trzcinami widziałam dwóch.Przynajmniej samemu nie trzeba myśleć żeby jeszcze ludzi pilnować , tylko samego siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie plywac nie umie to sie do wody nie wchodzi, to ze ktos jest debilem,niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 O ile wiem to policjantów jest nad białym jest maksymalnie 13 chyba ze liczż cała komende we Włodawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 O ile wiem to policjantów jest nad białym jest maksymalnie 13 chyba ze liczż cała komende we Włodawie
Nad jeziorem Białym powinno być z 50 policjantów do pilnowania porządku. I jedna kompania ZOMO do pacyfikowania bandziorów,którzy robią burdy i nie umieją się zachować. Policyjne pałki ZOMO zmiękczyły by nie jedną dupę młodych agresywnych bandziorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu czegoś nie rozumię ,że gmina nie zarabia na jeziorze Białym ? Chyba ma złego gospodarza i radnych ,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...