Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludziom powódź zalewa domy a oni urządzają festyn . Zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płuywajcie barany w wilkowie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie fajnie pomalutku mozna szykowac kase na taka wycieczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elżbieta jest prawdziwą turystką. Żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe, ktoś pamięta ile lubelscy lodziarze zapłacili za wyprodukowanie tego gniota telewizyjnego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POHASAĆ PO LESIE WŚRÓD KLESZCZY ZAJEBISTA RZECZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jadę!!!!!mam już zarezerwowany domek,będzie super jak w tamtym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku na promocję gminy jej gospodarze chcą wydać 720 tys. zł........................a gdzie jest prawdziwe zaplecze turystyczne? Jechac nad Biale z rodzina zeby dostac nozem albo w ryja ? Oj daleko Polsce do Europy ..........a lubelszczyznie szczegolnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle plebsu, szczanie do wody, sranie po krzakach i czysto ???? He he he...dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja jadę!!!!!mam już zarezerwowany domek,będzie super jak w tamtym roku
Taaa, znowu sie narąbiesz jak samolot i jak rok temu bedziesz spał w toj toju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pie#%$@ jak to jest dziwna gmina! Co Wy wyprawiacie?! Zadbajcie o bezpieczeństwo a nie o festyny! Zadbajcie o zaplecze sanitarne! Zadbajcie o to żeby dzieci miały się gdzie załatwić na plaży a nie szczać do wody! Zadbajcie o to żeby można było bezpiecznie wyjść na miasteczko na obiad! Zadbajcie o to żeby policja tam była! Zadbajcie o to żeby kwestia śmieci była tak jak wcześniej, a nie tak jest teraz! Worek na śmieci 18zł! Co to ma być? To nie Sopot tylko miejsce dla turystów ze wsi i dla warszawiaków wieśniaków! hehe! Niestety ale tak jest prawda! Dla mnie to jest tragedia jeżeli wychodze na obiad w ubiegłym tygodniu a jakiś zasraniec rzuca butelkami po ulicy! Zadbajcie o turystów i o ich bezpieczeństwo, a nie jakieś turnusy! 720tys! Wystarczyłoby na wieloletnie utrzymanie tam komisariatu policji a nie spot telewizyjny! Kolejna rzecz jest taka ze to jezioro juz umiera bilogicznie i nikt mi nie powie ze tak nie jest. Jezdze tam od lat, od dziecka czyli jakieś 20 lat przeszło i jest mi wstyd za to miejsce. Jak to możliwe ze jade nad piaseczno, zagłebocze, łukcze itp i czuje sie bezpiecznie, a tu nie, Tu gdzie ludzie zostawiaja takie pieniadze. TRAGEDIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezioro Białe = 3 chamy na metr kwadratowy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wam się tam nie podoba to po prostu nie przyjeżdżajcie do Okuninki tylko wybierajcie inne jeziora. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...