Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze zrobil ten bencwal ze powiesil sie. jednego chwastu mniej. mam nadzieje ze wiecej bedzie takich przypadkow samosadu w przyszlosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej honorowo postąpił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi jesteś fi***ku, w areszcie nikt nie może się powiesić, buraku; przypominam że światkiwe w głośnych sprawach się wieszali też w aresztach, to państewko jest za dupne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miłosierdzie polaczków nie zna granic , od osądzania są sądy a nie banda deb***i na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ napisał:
miłosierdzie polaczków nie zna granic , od osądzania są sądy a nie banda deb***i na forum
Tutaj już go dawno osądzono wraz z samochodem a może tylko i wyłącznie przez samochód więc jakoś nie dziwi takie zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Waszemu podziałowi, czasami jest mi wstyd, że mieszkam w Chełmie... Nie możecie zrobić nowych grup: Włodawa i Krasnystaw?? Cały czas pojawiają się wpisy zaklasyfikowane do "Chełma", większość z nich zwiazana z jakimiś wątkami kryminalnymi. A 90% z nich to Krasnystaw i Włodawa... Co to ma wspólnego z Chełmem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co burzyć ani osądzac dla mnie ta postawa to jedynie tchórzostwo...samobójca to tchórz bo boi sie wziąc odpowiedzialnosc za swoje zycie...nie oceniam tego czy dobrze czy zle zrobił wiem jedno bał sie dalej życ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...