Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca pójdzie siedzieć, pasażerka walczy o życie

Utworzony przez Heniek, 30 czerwca 2009 r. o 20:58 Powrót do artykułu
Nie wierzyłem póki sam nie zobaczyłem ! Jeszcze przedwczoraj było kilka komentarzy do tego artykułu. Jaki był powód ich usunięcia ?. Jeśli nawet był ze wszech miar słuszny, jak się domyślam, to czy nie należało zamieścić o nim informacji !. Takie postępowanie uważam za całkowicie nieprofesjonalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek napisał:
Nie wierzyłem póki sam nie zobaczyłem ! Jeszcze przedwczoraj było kilka komentarzy do tego artykułu. Jaki był powód ich usunięcia ?. Jeśli nawet był ze wszech miar słuszny, jak się domyślam, to czy nie należało zamieścić o nim informacji !. Takie postępowanie uważam za całkowicie nieprofesjonalne.
Drogi Heniu! Nic nie zostało usunięte, tylko administrator tej strony nie potrafi zadbać o to żeby tematy na forum dotyczące jednej sprawy były zebrane w jednym miejscu, a nie każda nowa informacja o zdarzeniu to jush nowy temat na forum... Tutaj daje link do poprzedniej dyskusji: http://forum.dziennikwschodni.pl/Spowodowa...tki-t18882.html 8B01A2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luc napisał:
Drogi Heniu! Nic nie zostało usunięte, tylko administrator tej strony nie potrafi zadbać o to żeby tematy na forum dotyczące jednej sprawy były zebrane w jednym miejscu, a nie każda nowa informacja o zdarzeniu to jush nowy temat na forum... Tutaj daje link do poprzedniej dyskusji: http://forum.dziennikwschodni.pl/Spowodowa...tki-t18882.html 8B01A2
Masz rację. Dziękuję za informację. Szukając artykułu na stronie sugerowałem się zdjęciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek napisał:
Masz rację. Dziękuję za informację. Szukając artykułu na stronie sugerowałem się zdjęciem.
Rozumiem Cię jak najbardziej... ale sam widzisz... taki admin ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...