Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne miasto w regionie ma kolumbarium. Jakie będą ceny?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2017 r. o 21:30 Powrót do artykułu
Panie prezesie Matuszczak, koniecznie musicie założyć na tych segmentach wifi oraz zrobić ładowarki indukcyjne bezpłatne dla telefonów komórkowych. Obecnie klienci są wymagający i musi być zapewniony najwyższy standard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co kolumbaria skoro nie buduje się spalarni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo porządny cmentarz ,porządek prawie wojskowy, te wsiowe cemntarze kierowane przez katabasów przypominają przy nim jakieś slumsy dla murzynów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po spaleniu ciała nie idzie się do nieba! To grzech! Tak proboszcz mówił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mam płacić za urnę Matuszczakowi skoro mogę ją trzymać w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie zrealizowana inwestycja. Podoba mi się pomysł z półkami na znicze, kwiaty. W Puławach urzędnicy zafundowali nam projekt, który nie spełnia oczekiwań mieszkańców. Widać to jak odwiedzi się cmentarz komunalny. Brak miejsca aby zapalić nawet jeden symboliczny znicz. Wszystkie znicze, kwiaty trzeba ustawiać na ziemi. Rodziny zmuszone są do zapalania zniczy i ustawiania kwiatów przy obcej mogile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest cmentarz tylko obiekt wystawowy z pojemnikami na resztki zwłok, ciekawe czy tam będzie można przetrzymywać pojemniki z resztkami kotów czy psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glanc pomada, much nie siada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...