Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem na tej pseudo imprezie która zaledwie trwała ok 2 godzin nie było co oglądać stare piosenki przeżytek a tylu słuchaczy że na palcach policzyć można jak takie imprezy marne to lepiej obejrzeć kevina w telewizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniactwo ostateczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie już tylko to im pozostało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Disco polo....czy to nobilitacja, że się bawili przy takiej muzyce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dziwicie ? przecież to Chełm.. a skoro narzekacie to za rok nie będzie nawet tego. A że disco polo ? A co mieli dac ? Jazz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się ''ROZGANOZOWUJE''????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się ''ROZGANOZOWUJE''????
Panie Jacku ''bar'' z całym SZACUNKIEM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁA POLSKA Z NAS SIĘ ŚMIEJE.... BAL W NOWY rok to tylko w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należałoby dodać, że ciągle ci sami włodarze rezygnują z organizowania Sylwestrowej zabawy pod chmurką. Widać w przyszłym roku należałoby Majkę Jeżowską zaprosić na występ, bo impreza zrobiona jest pod dzieci z rodzicami. A propos dziennikarskiej definicji tłumu. Ja na zdjęciach widzę gromadkę. A przecież plac Łuczkowskiego to nie rynek w Zamościu. Szkoda, szkoda, szkoda, że Chełm to taka bida, z której trzeba mykać. W byle wiosce niemieckiej podczas Karnawału więcej ludu wystrojonego wylega na drogi. A tam potrafią się bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie flustraci na luz. Byłem bawiłem się był tlummmm. Za rok proszę o powtórkę!!! Modelinka super jeden z lepszych koncertów! Model dzięki za to że zawsze ciepłe słowo o naszym mieście wrzucisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impra fajna co się czepiacie. Szkoda że dzisiaj się poskakac nie da ! Maleńka z pod sceny blond włosy odezwij się nr mój masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co impreza super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawi tylko Chełm a nie Lbn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmie dziękuję Wam za wszystko naj za milosc po kres i za czułość do łez pa Martusiu i nadzieję że lokator już w drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prezydent taki koncert i miasto, mieszkam w tym ciemnogtodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując: impreza super ! Hejtowskie wpisu o tym świadczą! To już norma, że jak coś fajnego wychodzi w naszym mieście to jest fala krytyki przegrańców!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zen masz rację, im nikt nie dogodzi, zawsze źle, zawsze niedobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ktoś usunął większość komentarzy?? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie imprezy tylko dla przedszkolaków prezydent owa wcale się nie postarała impreza do banii lepij się bawiłam na mikołaju w przeczkolu usynka choć było wesoło i śmiesznie pani prezydentowa powinna brać przykład od przeczkolaków najmłodszych bo to oni sæ do zabawy stworzeni . .....Cinkaagata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...