Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kopalnia stanie za moją stodołą". Reportaż z Kulika w gm. Siedliszcze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2016 r. o 23:17 Powrót do artykułu
Pani Wiolu jak już postawią tą kopalnię będzie Pani mażyć Zeby znowu mieć stodolę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widziała Pani Viola, gdzieś wieżę do odwiertów geologicznych? Pytam z ciekawości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co wobecny właściciel wywiózl to pole za granice, bo przecież on mieszka za granica,  ona zostanie u nas i my będziemy mieli pracę, bo ktoś musi za***ać na 500+, a nie że wprowadzili głupią ustaw o kształtowaniu rynku rolnego, gdzie właściciel ziemi nnie ma prawa sam decydować o jej sprzedaży czy kupnie. Zgroza co ten rzad z nami robi, zniewolił nas całkowicie, drzew wyciąć nie można, sprzedać nie można, oto pieprzona wolność, ludzie idzmy walczyć z rządem, tylko nie wiecem ale walką z ostrymi narzedziami,  bo do nich mowa nie dociera, to dla nich za trudne. Za komuny to byliśmy rozpieszczani. Moja własność i powinnam nią rozporzadzać jak chcę a powinno być tak jak w ameryce, że jak ktoś przekroczy miedzę mojej własności to potraktowany winien być pistoletem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie teraz będzie chodziła ,,za potrzebą,, ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kopalnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziemia się zapadnie to nie będzie piętra tylko podpiwniczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego się ludzie cieszyta.Zobaczyta później i zatęsknita za tym ,co było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobita się cieszy, bo już nie nadaje się do rodzenia dzieci (500+) to musi z czegoś żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za idiotyczne reklamy sa zamieszczane na tej stronie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi Geofizyka teraz pod Świdnikiem? Generują potężne fale sejsmiczne tuż przy zabudowaniach, które niszczą budynki. Ludzie nie śpią po nocach. Prace trwają nawet w nocy i w święta. Co będzie później? Aż strach pomyśleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paniusiu nie bójta się, nic za stodołom nie stanie, oj nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak projektant zaplanowal linię kolejową w miejscu stodoły to chłop powiedział ja wam k....a za każdym pociagiem wrót nie bedę otwierał.W Kuliku w stodole może być skład węgla nie będzie się utleniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...