Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korki będą do grudnia

Utworzony przez siodlo147, 24 października 2008 r. o 07:11 Powrót do artykułu
No tak korki korkami policja apeluje a nikt nie zwraca uwagi na znaki i jeżdzą na pamięc ja wczoraj na rondzie w chełmie zderzyłbym sie z i nnym pojazdem który zamiast ustąpic pierszenstwa na rondzie niestety postąpił inaczej ale ludzie jeżdza bez wyobrazni i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególną uwagę trzeba zwracać na samochody z rejestracją hrubieszowską i zamojską. Tamtejsi kierowcy z nielicznymi wyjątkami traktują rondo jak wysepkę, a ich sposób używania kierunkowskazów nijak się nie ma do do reguł ruchu okrężnego. Podobne zachowania spotkałem w Zamościu. Typowe to: wjazd na rondo z włączonym lewym kierunkowskazem i zjazd bez użycia prawego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję tym niecierpliwym kierowcom szkolenie pt. "kultura jazdy" poza granicami kraju, np. w Dublinie. Codziennie rano w drodze do pracy pokonuję odcinek ok. 10 km w czasie 50-60 minut, czyli ok. 10 razy dłuższym niż powinnam, mijam setki samochodów, więc w tej samej sytuacji są setki kierowców i co zauważyłam: nikt się nie niecierpliwi, nikt na nikogo nie trąbi, nikt nikomu nie zajeżdża drogi, nie wymusza pierwszeństwa, wręcz przeciwnie, kierowcy ustępują pierwszeństwa mimo, że wszyscy śpieszą się do pracy, a co najważniejsze każdy, któremu się ustąpi pierwszeństwa podziękuje. Chciałabym, żeby taka kultura jazdy była w Polsce, łatwiej by się jeździło po tych dziurawych i zakorkowanych drogach. Oczywiście i tutaj są wyjątki, ale zdarzają się niezwykle rzadko i przeważnie tymi wyjątkami są imigranci z europy wschodniej, azji i afryki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co napisałeś odnośnie ronda-ja także zauważyłem że samochody z tablicami LHR LZ LZA jadą po linii prostej najeżdżając na część wysepki, mało tego w Zamościu tam wszyscy tak jeżdżą!!! Inna sprawa to jest to że kierowcy nie potrafią się zachować jak widzą Policjanta kierującego na skrzyżowaniu.Często widzę jak "dziadek" zatrzymuje się "bo ma czerwone"- pomimo że Policjant pokazuje "jechać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...