Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korolówka: 15-latek strzelał z wiatrówki do dzieci

Utworzony przez Morrigan, 15 kwietnia 2012 r. o 12:58 Powrót do artykułu
15 latek strzelał do dzieci? przcież 15 latek do dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale czy te bydle zostało chociaż zatrzymane ? Odp.: NIE bo zostało oddane pod opiekę rodzicom, którzy i tak sobie z nim nie radzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb*** spłodzony przez deb***i. Za kilka lat kogoś zabije. Niektórzy ludzie nie powinni nigdy mieć dzieci skoro nie potrafią ich wychowywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz zagadka: Kogo bardziej żal? Dzieciaków do których mały Breivik strzelał, czy zwierząt? Ekopsychopaci pewnie powiedzą, że zwierząt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZY PORODZIE POWINNAJEGO MATKA ZACISNĄĆ UDA ŻEBY SIĘ CHU.ZADUSIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej informacji na ten temat : http://adf.ly/66bo4 Trzeba tylko odczekać 5 sekund i kliknąć SKIPP ADD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no on jak w tym wieku strzela do innych ludzi i grozi niektorym śmiercia, to kiedy bedzie dorosły to nic dobrego z niego nie bedzie do gazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to sam TATUS mu kupił ta broń , chyba w "nagrode" po napadzie na sąsiada kilka dni temu!!! Chodził i się wszystkim chwali skąd ja ma... przeraża mnie zachowanie takich rodziców, jezeli mozna wogole ich tak nazwać!! Przecież to tan sam małolat co był zamieszany w sprawe zabójstwa chlopaka nad j.Białym rok temu. PORAŻKA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ma 14 lat i tez mam wiatrówkę koedzy mi załatwili. Ale to co ten koleś wyprawia to przechodzi wszelkie wyobrażenie jak można komuś śmiercia grozić czy strzelać komuś w głowę. Oby zgnił w (przepraszm za słowo) pierdlu. I żeby iał dożywotni zakaz grania na komputerze-to prawdopodobnie spowodowało takie zachowanie. Jeśli ktoś nie umie grać i nie odróżna fikcji od rzeczywistości to nie powinien się za to brać. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...