Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miasto powinno zwrocic koszty poniesione przez Pana Misieca.uzbieralo by sie sporo bo miejskie spółki doja miasto na takich uslugach a MPGK szczegolnie.skad trzeba kase dla prezesiny i rady nadzorczej w koncu sciagnac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnić prawnika, zrobić wycenę kosztu prac, i wysłać pismo do urzedniczych pasożytów z nakazem uregulowania opłaty w ciągu 14 dni z postraszeniem komornikiem. Tak jak to robią urzędnicze pasożyty w stosunku do tzw. obywatela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co robią radni i prezydent /SLD/? Swoja drogą jak mieszkaniec przestał kosić to będzie miał przy swojej posesji zarośnięte chwastami , bo obecna władza jest przyzwyczajona do brania kasy ,a nie do pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba se jaja robicie? Kto kazał frajerowi kosić? Miasto ma mu teraz zapłacić? Jasne, najlepiej miliardy złotych ale pamiętajcie że to wasze pieniądze matoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, polska to dziwny kraj. Do Ciebie należy sprzątanie chodników ze śniegu przy twojej posesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zasiałem trawę i kosiłem od 14 lat, lecz w ubiegłym roku ekipa MPRD wykosiła trawnik  w największą suszę i teraz nie ma co kosić.Trawa już  nie odbiła po ich koszeniu. Teraz rosną chwasty. Przy koszeniu też trzeba myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli mieć ładnie to kosili,ja nawet podlewałem nie tylko kosiłem i koszę dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 "plusaki" nie będą kosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tym koszeniem trawy na ulicach to bywa różnie, jeszcze przedwczoraj całe rondo Dmowskigo ( krzyżówki lubelskie ) ginęło w trawie prawie po kolana, przekwitłe mlecze zdążyły się rozsiać na klomb z różami. Trawy w mieście koszone są "oszczędnościowo" jak już je widać z gabinetu ( prezesa, dyrektora, prezydenta), to nic że trwa to dłużej i sprzęt się bardziej niszczy. kosiarki rotacyjne nie są przystosowane do koszenia wysokich traw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlewam, koszę, sprzątam bo czekać na miejskie sprzątanie i koszenie dwa razy w roku to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie na ulicach E. Plater, Paderewskiego, Lotnicza Jest systematycznie koszona a nawet zgrabiona trawa i często tam można spotkać ekipy sprzątające jak i maszynę do sprzątania jezdni.Wiadomo kto mieszka w tej dzielnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zupełnie jak chodniki w mieście w zimie. Jak spadnie więcej śniegu, od razu można poznać, gdzie rządzi spółdzielnia, a gdzie miasto. I nie mam tu na myśli peryferiów Chełma. Leżący do wiosny śnieg między osiedlami XXX-lecia i Kościuszki (Powstańców W-wy, park międzyosiedlowy) jest sytuacją powtarzającą się co roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten płot też powinien usunąć. Zajmuje on bezprawnie część pasa drogowego. Zgodnie z prawem od osi jezdni 7 m jest własnością miasta. Z fotki widać, że wlazł co najmniej 2m i udaje właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ mecyja w Chełmie koszą trawę i sprzątają zimą tam gdzie mieszkają członkowie Rady miasta i Prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to właściciele myjni zadowoleni. Po co czyścić ulice, od czego jest wiatr i karoserie aut. Czy Chełm w ogóle posiada wóz czyszczący jezdnie? W Polsce muszę auto myć co tydzień, a w Niemczech co 3 tygodnie. Ciekawe dlaczego? Może oni nie zostawiają syfu przy krawężniku? No i teraz wiadomo po co jest tyle myjni w mieście. W mym niemieckim miasteczku 32 tysięcznym jest jedna i starcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...