Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ktoś oblał kwasem samochód wiceprezydenta Chełma

Utworzony przez Borys, 6 lipca 2010 r. o 16:29 Powrót do artykułu
"Otwartym i nie strzeżonym." Niestrzeżony piszemy razem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczesniej pisali o nim, ze ten prezydent Chełma został nieslusznie wybrany, poniewaz CBA wykrylo, ze ktos kupowal glosy na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę widocznie skończyły się już argumenty tak, więc przeciwnicy polityczni uciekają się to takich metod. Brawo służbami i takimi metodami daleko nie zajedziecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś się naraził i tyle więc prokuratura nic nie pomorze gdyby postępował uczciwie nikt by się go nie czepił ! Czyżby już obywatele brali sprawiedliowość w swoje ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Pragnę tylko zauważyć, że na ten parking nie mogą wjeżdżać interesanci - zabraniają tego znaki drogowe! 2. Jak można było uszkodzić auto tak znakomitej osobistośći - to skandal!! 3. Coś czuję, że kampania wyborcza będzie naprawdę fajna!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gregor napisał:
No proszę widocznie skończyły się już argumenty tak, więc przeciwnicy polityczni uciekają się to takich metod. Brawo służbami i takimi metodami daleko nie zajedziecie.
Trzeba być działaczem PSL i byłym oficerem LWP, żeby opowiadać takie brednie jak pan Górny. Niby kto miałby w tak absurdalny sposób atakować tak wybitnego polityka jak on? I po co? Ani on sam, ani jego partia w samorządowych wyborach szans poważniejszych nie mają. Takimi oświadczeniami Panowie prezydenci dowodzą tylko tego, że - cytując "Seksmisję" - "czas pomyśleć o azylu siostro".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem Urzędnikiem i mam lepsze auto od Pana Górnego , ale w przeciwieństwie do Niego postępuję godnie wobec Mieszkańców. Dlaczego innym Ludziom nikt takich rzeczy nie robi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin napisał:
Ja też jestem Urzędnikiem i mam lepsze auto od Pana Górnego , ale w przeciwieństwie do Niego postępuję godnie wobec Mieszkańców. Dlaczego innym Ludziom nikt takich rzeczy nie robi???
Ktoś podpala samochody opozycyjnych radnych. Spłonęły mercedes i chrysler. (zdjęcia) http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/articl...ION04/346017653
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beria napisał:
Ktoś podpala samochody opozycyjnych radnych. Spłonęły mercedes i chrysler. (zdjęcia) http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/articl...ION04/346017653
Poczytaj na ich forum ``że to jakieś pseudo porachunki pseudo gangsterów ``merc był warty 400000zl i stał zaparkowany na noc na dzikim parkingu!?! Już był taki jeden poseł z SLD który miał takiego merca ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę widocznie skończyły się już argumenty tak, więc przeciwnicy polityczni uciekają się to takich metod. Brawo służbami i takimi metodami daleko nie zajedziecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bo to jest tak jak ksiundz gadali na mszy ze kto nie glosowal na PIS to go diabel wezmie Mnie to tszy szprychy w rowerze penkli jak wracalem z glosowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto na co stać chełmskich polityko-matołków wysłać służby z zarzutami typu ,, przepraszam 4 lata temu zostałam zgwałcona ” oraz nasłać karków w celu zniszczenia cudzego mienia brawo aż tak wam się rwie do koryta ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr. Mirosław G napisał:
Oto na co stać chełmskich polityko-matołków wysłać służby z zarzutami typu ,, przepraszam 4 lata temu zostałam zgwałcona ” oraz nasłać karków w celu zniszczenia cudzego mienia brawo aż tak wam się rwie do koryta ???
Za czasów komuny UB robiło specjalnie prowokacje by odwrócić uwagę od bieżących problemów. być może i teraz jest podobnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrajna prawica (radykalna prawica, ultraprawica, reakcyjna prawica, ekstremizm prawicowy) – terminy używane na określenie osób i ugrupowań o poglądach prawicowych, charakteryzujących się skrajnym programem lub radykalnymi metodami działania. Występuje znaczna różnica w zabarwieniu znaczeniowym wyrażenia "skrajna prawica" w zależności od kontekstu użycia. Ugrupowania i osoby, które same się tak określają, kojarzą je z radykalnym, bezkompromisowym poparciem dla wartości prawicowych. Skrajna prawica często utożsamiana jest z faszyzmem, nacjonalizmem, rasizmem, szowinizmem, antysemityzmem (lub w przypadku Żydów syjonizmem), gatunkizmem, seksizmem, ksenofobią i homofobią. Środowiska skrajnie prawicowe często głoszą również kult siły, rewolucjonizm konserwatywny, segregację rasową, imperializm, kolonializm, darwinizm społeczny, elitaryzm, klerykalizm, fundamentalizm i fanatyzm religijny oraz opowiadają się za silną, skupioną w jednym ręku scentralizowaną władzą: monarchią, absolutyzmem czy autorytaryzmem, a nawet totalitaryzmem. Skrajna prawica podkreśla wrogość wobec poglądów lewicowych, a także liberalizmu społecznego i demokracji. W sprawach gospodarczych skrajna prawica zazwyczaj opowiada się za neoliberalnym kapitalizmem lub korporacjonizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...