Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
10 tysięcy???????????? chyba żartujecie.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który to taki lekarz z Włodawy ? To ten był malutki. Neurolog we włodawie bierze za załatwienie sprawy po 300 zł. A ciapaty chirurg których ostatnio we Włodawie dużo też namawia do dawania, mojej żonie proponował żeby coś mu przyniosła za załatwienie sprawy i nigdy nie kieruje do innego lekarza tylko karze do siebie przychodzić. Teraz nie warto ch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam, że więcej jest ofiar tych łapówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedząc przed komputerem, ,,nawet wiesz coś o Włodawie"-czyli nie wiesz. Guest w tym artykule brakuje Ci jeszcze 6 wpisów do 10. Dawaj bo SPAM, jest potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napiszecie o Łukowcu który kupuje w dalszym ciągu skóry. Babcia żyła by gdyby nie ta Chełmska wykańczalnia! Nagle ni z tąd ni z owąd babcia znalazła się w chłodni u Łukowca. Pierwsze pytanie jakie mam moja zadała jakiemuś obwiesiowi ze szpitala, to : "dlaczego akurat u Łokowca?" "może ja chciałam gdzie indziej"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co na to złotousty Radziwiłł ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dureń, za 10 tyś. się cqurvić??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, ze lekarz zachorował na klepicho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lubelszczyźnie to jest norma.Posadźcie wszystkich konowałów.Profesorowie biorą i lekarze biorą.Jest taka różnica ,że pacjent zobowiązany jest do odwiedzenia gab prywatnego ,a później przyjmowany jest do oddziałuOgólnie to rzecz znana.Nie dasz nie leczysz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za krwiopijca. Jak można być takim chujem, że wie się iż opłata ta jest pokrywana przez NFZ a ten kazał sobie płacić ludziom.... Hiena w fartuchu nie lekarz. Jak taki leczy? Pewnie też byle jak, a jak juz cokolwiek bądź, to za kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że lekarze są w rzeczywistości bardzo bogaci i tak samo każdy co zajmuje się farmacją. dodatkowo często jeszcze współpracują ze sobą nawet w sposób mało etyczny. przykładowo jak polska para lekarzy stałą się milionerami ******open-youweb.com/nieprzyzwoicie-bogaci-polscy-lekarze/ raczej nikogo nie zdziwi że dodatkowo zajęli się tworzenie tak zwanych leków. lekarze mają chyba najwięcej bogactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...