Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to głupek a nie łyżwiarz, przy takiej temperaturze od tylu dni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zaczął przygotowania do olimpiady w Korei. Tyle się ostatnio mówiło o łyżwiarstwie szybkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku takich debili jest pełno. Mam nadzieję że jajka mu odmarzły i trzeba będzie je amputować. Bo inaczej spłodzi kolejnego dauna jakich pełno w hamburgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo przymuł wariata nigdy nie zrozumie co nim kieruje i czemu robi takie rzeczy... a tacy nudziarze to niech siedzą dale jw domu i zamulają...... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odróżnić wariata (człowieka pozytywnie zakręconego) od debila który naraża swoje życie jak i innych:). Można robić wiele szalonych rzeczy, dobrze się bawić i niekoniecznie witać się ze śmiercią...Ale jak kto woli, szkoda mi tylko tych, którzy pomagali, marzli i się starali, ja bym wybuchnęła śmiechem i krzyknęła: biathlon! Łyżwiarstwo i pływanie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najmądrzejszy na forum jest jak zwykle Mietek z przeterminowanych tabletek.Ty tu jestes właśnie chłopcze przypadkiem,a jak bedziesz taki niegrzeczny to wylądujesz w sądzie a gdzie??? w Hamburgu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu wspomnieli o Pogotowiu Ratunkowym bo zawsze to strażaki i strażaki :) Pozdro dla dr Golczyka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu rośnie nam nowe pokolenie panczenistów ;-) Tylko wybitne jednostki przetrwają ten trudny okres w dążeniu do złota.   Pozdro na Max-a dla OSP ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...