Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chryste, ile jeszcze takich wypadków? Zero wyobraźni... I dlaczego pijany kierowca nigdy nie ginie tylko pasażer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie kogoś pijanego wsiadającego do samochodu, zabierzcie mu kluczyki, schowajcie je, wyrzuccie cokolwiek. Przeciez pijani kierowcy to śmierć na drodze. Nikt nie jest fajny przez to, że prowadzi po pijaku. Nie bójcie się donosić.. ak donosić na pijanych kierowców. Dziewczyna 17 lat, całe życie przed nią. Koleś powinien dostać dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby mógł gnic potem w więźieniu. PRZESTROGA DLA PIJANYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
żeby mógł gnic potem w więźieniu. PRZESTROGA DLA PIJANYCH
taaaa 8 lat dostanie, oby mu z dupy wiadro zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuhodonozor napisał:
taaaa 8 lat dostanie, oby mu z dupy wiadro zrobili
Nic mu nie zrobią bo każdy ma to w du***. Co kogoś obchodzi czy jakiś nawalony dziad wsiadł do auta i zabił? Problem w tym, że wielu ludzi uważa za normalne prowadzenie auta po pijaku, zwłaszcza w wakacje duzo osób jeździ na podwójnym gazie i nikomu to nie przeszkadza aż dochodzi do tragedii wtedy wszyscy sa zbulersowani a wystarczy jeden telefon na policję kiedy ktoś jadący przed nami dziwnie się zachowuje czy w przypadku znajomych zabranie kluczyków od auta ewentualnie zaproponowanie innego rozwiązania. Albo się jedzie na imprezę taksówką albo się bierze niepijącego kierowcę, tak robią normalni ludzie a tylko cymbały siadają za kierownicę nawaleni. Dopóki nie będziemy reagować i pozwalać na to aby pijani prowadzili samochody to takie wypadki będą na porządku dziennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak wyobraźni! Kolejna niepotrzebna śmierć. Żal mi tej dziewczymy i rodziny. Ale dziwie się jej, że zdecydowała się jechać z pijanym kierowcą. Czy ktoś dokładnie wie w którym miejscu zdarzył się ten wypadek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nie się nie stało, polacy nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było przed Barem u Janika. Samochodem jechały moje koleżanki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek zdarzył się w Łopienniku. Jestem w ciężkim szoku, bo znałam tą dziewczynę i dzisiaj rano dowiedziałam się, że nie żyje. SPOCZYWAJ W POKOJU EWELINO. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ta dziewczyna-niepełnoletnia nie powinna przebywać w tym czasie w domu z rodzicami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam wszystkich co jechali tym samochodem. Z dziewczynami nawet dobrze się kolegowałam. Współczuje im rodzinom, szczególnie rodzinie Eweliny. Sama jeżdżę często na dyskoteki z kolegami. ale gdyby któryś wypił nie wsiadła bym z nim do samochodu wolala bym isc do domu piechota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego miala byc w domu? sa wakcje. nawet młodsi o tych porach nie sa w domu. sama jestem od niej młodsza i często jezdze na dyskoteki. ale mam swoja glowe i nie wsiadam z pijanymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech.. brak wyobraźni i tyle.. szkoda mi Ilony:/ co ona teraz musi przeżywać, tak samo jak i rodzina Eweliny:/ [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina?Skąd ona pochodziła?bo obawiam się,że ją znałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijaczyna za kierownica jest nie tylko wiejska norma, ale ogolnie spotykanym "fenomenem" na poslkich drogach! Nie wiem, czy poblazliwosc wymiaru sprawiedliwosci jest dzialaniem z premedytacja, czy tez brakiem zaangazowania ze strony decydentow w kwestii drakonskiego zaostrzenia kar? Nalezy niezwlocznie cos z tym zrobic, bo narod okazal sie byc pozbawiony wyobrazni oraz poczucia odpowiedzialnosci za innych!!!!!! Miejsko-wiejskie (wiejsko-miejskie) chamstwo przesiadlo sie z furmanek oraz autobusow/tramwajow do aut i szaleje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Olszanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa a jak moj kolega gonil po lublinie pijanego kierowce po tym jak puknal w jego samochod i go zlapal to ludzie psy nad nim do tej pory wieszaja ze pewnie mu za to zaplacili.... precz z pijanstwem na drogach!!!! dozywocie dla sprawcy i zadnej litosci!!!!! i probujcie go tylko bronic ze biedny ze kazdemu sie zdarza i ze moze nie chcial... skoro wsiadl po pijaku to tak jak by to zrobil specjalnie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie jak juz pijecie to chociaz jedzcie kulturalnie i zgodnie z przepisami przynajmniej nikogo nie zabijecie, z tego co sie czyta to wypadki powoduja deb***e ktorzy zgrywaja cwaniaka jak sie napije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój boże, to jest straszne. Nie wiem co powiedzieć, gdyż znam wszystkich. Pochodzę z Łopiennika i chodziłam z Eweliną do szkoły. Nie mogę wciąż w to uwierzyć, nie jestem sobie wyobrazić co czuję jej brat którego znam bądź jej rodzina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tam pewnie byli na bani. Małolaty jeżdżące na dyskoteki jarające się starszymi kolesiami i ich wspaniałymi furami niestety często tak kończą. Kolesiowi powinni zabrać kluczyki i obić gębę przed dotknięciem chociażby klamki drzwi. A teraz wielka tragedia- pytanie gdzie wcześniej byli Ci wszyscy mądrzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...