Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratuluję ;) i pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Osobiście jestem bardzo zadowolony z wyniku testu, gdyż miałem 36 poprawnych odpowiedzi na 40 pytań – mówi Zańko. – Wydaje mi się jednak dziwne, że w teście nie było pytań dotyczących specyfiki naszego miasta. Charakterystyczne jest i to, że Małecki w ubiegłorocznych wyborach był kandydatem SLD do Sejmiku Wojewódzkiego. Jest kolejną osobą zatrudnioną, bądź awansowaną przez burmistrza, który jest liderem miejskiej lewicy" Mario tak nie może przeboleć tej porażki, że chyba do wszystkich gazet w województwie poleci z tym tematem. Szkoda, że tak krótką ma pamięć, bo widać zapomniał już jak to przebiegała jego kariera, od Urzędu Marszałkowskiego zaczynając. Ciekawe czy z czystym sumieniem mógłby wszystkim w oczy powiedzieć, że te wszystkie stanowiska przez które się przewinął zdobyłby, gdyby nie jego aktywne członkostwo w PiS. Zimny kubeł na głowę i lekcja pokory z pewnością mu nie zaszkodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...