Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mają problem z dostępem do Internetu

Utworzony przez PCM, 28 stycznia 2009 r. o 07:51 Powrót do artykułu
nie trzeba było w ramach ostatnich komitetów społecznych stawiać PCM na budowanych liniach za nasze pieniądze (11000 w 2003r)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na terenie powiatu chełmskiego działaja rozne firmy konkurencyjne np Blue Dot. Jest mozliwosc podłaczenia internetu w koziej gorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno Sadowska, Autorko tego tekstu Proszę odpowiedzieć na pytanie, czy sprawdziła Pani istotnie brak możliwości połączenia się z Internetem za pośrednictwem któregokolwiek z operatorów GSM? Bo akurat jestem pewien na 10000% że kiedyś na polu w tej miejscowości odbierałem pocztę e-mail w telefonie. Więc prosze nie wypisywać BZDUR i nie wprowadzać czytelników w błąd. To co Pani wipisuje dobitnie świadczy tylko o rzetelności dziennikarzy i poziomie merytorycznym gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edi napisał:
Pani Joanno Sadowska, Autorko tego tekstu Proszę odpowiedzieć na pytanie, czy sprawdziła Pani istotnie brak możliwości połączenia się z Internetem za pośrednictwem któregokolwiek z operatorów GSM? Bo akurat jestem pewien na 10000% że kiedyś na polu w tej miejscowości odbierałem pocztę e-mail w telefonie. Więc prosze nie wypisywać BZDUR i nie wprowadzać czytelników w błąd. To co Pani wipisuje dobitnie świadczy tylko o rzetelności dziennikarzy i poziomie merytorycznym gazety.
Dobrze powiedziane poczte raz na tydzien mozna sprawdzic ale ze zdjeciem w dobrej jakosc juz by bylo kiepsko. Ja z reguly z internetu korzystam w domu a nie na polu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 mieszkanców !!!!!!!!!! chyba razem ze Staszycami !!!!! i to mialbym wątpliwosci......może temu pano chodziło że 30 hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...