Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy gminy Dorohusk chcą zmienić wójta

Utworzony przez ~lolek~, 7 czerwca 2008 r. o 10:53 Powrót do artykułu
Drogi panie Jacku Barczyński. Wójt miny Dorohusk jest kobietą i ma nazwisko dwuczłonowe, ktorego jeden człon brzmi "SZOPIŃSKA". Będzie pan łaskaw na przyszlośc nie robić takich błedów w pisowni. To obraźliwe dla osób o których pan pisze. Bez względu czy mają takie lub inne dokonania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan repaktor to juz wójta zmienił w dorohusku hehhee, o żadnej SZOCIŃSKIEJ nie słyszałem:) tp jakaas nowa wójt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada nie jest niczym innym jak odzwiercedleniem poziomu elektoratu. Piszecie o Dorohusku i dziwicie sie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi wstyd ze pochodzę z Gminy Dorohusk. Nowa wójtowa to reprezentuje wysoki poziom intelektualny, widoczne to jest z jej rożnyh wypowiedzi.... szkoda mówić. Mam nadzieje ze ludzie sie obudza i zaprotestują przeciwko obłudzie, i w końcu wybiorą kompetentna osobę do sprawowania takiej odpowiedzialnej funkcji. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy wice przewodniczący RG Dorohusk Jan Papacz ta osoba nienadaje się do niczego straszy ludzi wyglądem jak ex-wojt oszust wyborczy Stanisław Korzeniewski, ,, Modli się pod figorą a ma djabła za skorą". Wadysłwa Majdiuk- glówny skarbnik referendum w sprawie odwołania wójta Gminy Dorohusk to ona daje pieniądze na dowoz pijakow do lokali wyborczych. Ludzie gmina w waszych rekach jeśli pójdziecie na referendum w dniu 22 czerewca 2008 r. gmina zginie za zawsze a na tronie zasiądzie niedoszły ksiądz tzw"wirtualny ksiądz" Jan Papacz, Władka Majdiuk zostanie skarbnikiem i przechlają gminne pieniądze na tegorocznych dożynkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami. ta Władkę to trzeba wysadzić w powietrze to może wtedy będzie spokój, bo ta jej kasa to już na mózg wszystkim Papaczom, Laskom i Oleszczukom bije. A co do Pani Wójt to bardzo mi jest przykro że na takich oszołomów trafiła i z takimi musi pracować. Szkoda tylko, że jak się odwołuje radę to wszystkich, bo niektórzy są w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich !!! po co kolejne referendum w sprawie odwołania wójta Marzeny Szopińskiej Demczuk ? po to by na jej miejsce wsadzić wiecznego kandydata na fotel wójta niedoszłego księdza, ponieważ postrał się o dziecko będąc klerykiem w seminarium ! Jan Papacz!. Andrzej Oleszczuk- człowiek chamski perfidny jak odzywa się na sesjach Rady Gminy Dorohusk " Pani Wójt jest potrzebna na posiedzeniu komisji stałych jak du.a do s..r..a". A Władkę Majdiuk trzeba wysłać na ksiezyc niech sobie znajdzie istoty pozaziemskie i niech nimi rządzi a Gminę Dorohusk niech zostawi w spokoju!!!. Podobno ma fundować pijakom btelkę wina za postawienie krzyzyka w kratce TAK czy jesteś za odwołaniem Wójta Gminy Dorohusk?.Jęsli zobaczycie Panstwo sytację zawiadomcie Policję może wspólnie z naszą czujnością pogonimy Korzonka i Kładkę i ich całą ferajnę z naszej gminy i bedziemy żyć godnie jak przystało na XXI wiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co trzeba zrobić żeby tych oszołomów min. Papaczów, Oleszczuków A, Goleniów R, Prystupow , Kabalów , Kruków, Lasków,Gałeckich a pry okazji byłego wojta Korzeniewskiego , Władke Majdiuk, Rafalskich.......i wiele inych osob . Po co robic kolejne referendum jak za te pieniadze można by bylo zrobic droge ? ten bełkot w niby prasie Echa Dorohuska co to jest to zwykły szmatławiec komunistyczny! Czy to jest normalne ze radni siedzą po krzakach i sledzą wójta ? niech bedzie ktos tak odwazny i odpowie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam sie z tym, iż nie potrzebne jest referendum. Wręcz przeciwnie, chciałabym aby w końcu jakas normalna osoba wystartowała w tych wyborach. Jeżeli to będzie możliwe, z cała pewnoscią wezmę udział w kolejnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, kto wybrał takch nieudaczników np. jak mój radny Andrzej Oleszczuk czy Ryszard Goleń? Andrzej Oleszczuk jest pedagogiem a używa słownictwa jak zdemoralizowany pijak z pod sklepu! A ta obecna przewodnicząca Prystupa to osoba niekompetentna tak jak jej zastepcy Kabała i Papacz. Niech was biją pioruny siarczyste! i smaszcie się wpiekle w wcielone czarne diabły !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wszystkie wypowiedzi te oszołomy gminne Papacze i Korzeniewskie zniszczą gminę za forse Władki Majdiuk musimy coś my mieszkancy z tym zrobić!!! PROSZE ABY SIĘ WYPOWIADAĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciw aby taka pani wojtowa, ktora nawet nie mieszka na terenie gminy Dorohusk ,pełniła dalej swoja funkcje, chociazby z tego wzgledu ze jest za otwarciem Fabryki Chemicznej, która bedzie truła mieszkancow tutejszej gminy. Chociaz nie mieszkam juz na terenie Gminy, to losy jej nie sa mi obojetne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kłamstwo !!! Zadnej fabryki chemicznej na terenie Gminy Dorohusk nie bedzie,a informacje że Wójt Marzena Szopińska- Demczuk jest dalej za budową fabryki. Firma PCC S.A juz zrezygnowała z gminy Dorohusk, a nastepnie informacje że wójt jestd dalej za budową fabryki chemicznej i bedzie truć mieszkanców rozprzestrzenia wsych chamskich ulotkach, które były rozdawane przez m.in Stanisława Korzeniewskiego, Waldemara Rafalskiego, Andrzeja Oleszczuka, Władysławę Majdiuk, Jana Papacza głównych opanetów i iinicjatrów referendum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam dość tej wstrętnej i żałosnej nagonki na panią Wójt, sądzę, że gdyby nie fakt, że jeszcze pozostało tu jeszcze trochę porządnych ludzi, którzy nie sprzedali się, Wójt rzuciłaby to wszystko i żyła normalnie wśród normalnych ludzi z daleka od dorohuska i tej Władki, którą ja obwiniam za całe zło, które teraz dzieje się w tej gminie; ale pociesza mnie fakt, że poaza tą naszą jest jeszcze sprawiedliwość boska i Władzia odpowie za całe swoje zło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!Nie idźcie na to referendum! Żaden myślący człowiek nie odwołuje wójta, kiedy jest on najbardziej potrzebny, bo przecież właśnie teraz ważą sięl losy gminnych inwestycji. Takie Papacze, Oleszczuki, Laski i Korzonki to tylko aby do władzy się dorwać. Bo co taki Apacz sie dorobił w życiu? Gó..no całe i jeszcze na stare lata jego stara schorowana matka musi płacić mandaty za niego. Ocenia innych i oskarża, a sam wcale nie jest taki świety chociaż w kosciele jest na każdje mszy. moim zdaniem to ksiadz Swirekowski powinien postawić mu ultimatum:albo sie Janek uspokoisz albo idź sobie precz, bo przy każdej mszy stoi blisko Boga, głosi miłość bliźniego a wyjdzie z Kościoła i rzuca błotem i sieje niezgode. Moim zdaniem to Jan Papacz jest nieszczęśliwym człowiekiem i trzeba jemu współczuć, chciał być ksiedzem, ale okazało się że ma dziecko(chodził już w sutannie jak sie o tym dowiedział), chciał być wójtem, ale ludzie nie lubią obłudy i wyczuwają ją na kilometr. Teraz myśli, że za pieniądze wladzi majdiuk dostanie sie do koryta, ale to blad, bo są jeszcze ludzie, którzy na to nie pozwolą.A korzonek też taki dobry a swoje go..no do rowu wywala. Ot i caly komitet referendalny, a władzi to sie po prostu wladzy chce- chyba ją to podnieca, a mąż jej pewnie już nie wystarczy to szuka ekwiwalentu dobrego sexu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak jej trzeba sexu, to moze ja pomoge....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZA WÓJTEM NIE IDĘ NA REFERENDUM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...