Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy nie chcą masztu telefonii komórkowej

Utworzony przez Zygmunt, 13 kwietnia 2011 r. o 19:18 Powrót do artykułu
Nowy Tydzień o tym pisał już dwa razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zasięg to będą chcieli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, nie chcą masztu ale później niech nie drą mordy, że nie mają zasięgu. Niech będą konsekwentni! Swoją drogą im dalej od masztu tym bardziej szkodliwe promieniowanie wydziela telefon... Takie katoliki, a nie buntują się, że najukochańszy ksionc proboszcz zezwala na maszty GSM/UMTS na kościółku? Czyżby kościółkowe mniej szkodziło? Nawiasem mówiąc kiedyś były protesty, że jakaś sieć wybudowała maszt i nagle kury przestały się nieść, krowy mlika nie dawały, a babom wąsy urosły. Szkopuł w tym, że masz nie został jeszcze wyposażony w nadajnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamieńmy sie z jakąs Kambodżą! Widze, że w polsce jest tendencja do cofania sie w rozwoju i technologii.. Ludzie z kambodży z wielką chęcią zaryzykuja to jakże szkodliwe,silne i śmiercionośne prromieniowanie z masztu telefonii wzamian za pitną wodę, gaz, itp.. Kvrwa, zamiast sie rozwijać to sie cofacie ludzie! A jak niema zasięgu żeby do Radia Maryja zadzwonić to wielkie żale do danej sieci. Myśle, że ludzie w Japonii w okolicach reaktora nie panikują tak bardzo jak niektórzy z powodu jednego, gównoszkodliwego masztu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieloletnia praktyka wykazała, że tylko przekaźniki telefonii komórkowej zainstalowane na wieżach kościelnych są nieszkodliwe, wszystkie inne, w trosce o zdrowie okolicznych wiernych powinny być wyłączone, bo szkodzą jak diabli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni pod osłoną nocy zacząć stawiać takie: http://www.popphoto.com/gallery/work-progress-fake-plastic-trees hehe, wkomponowane w lokalne otoczenie [: Protesty jak zawsze są w modzie... ehh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy jestescie ciemni, zycze wam by wasi sąsiedzi wpadli na pomysł by sobie w ogrodku maszt postawic, ciekawe jak wam miny zrzedną jak bedziecie chceli sprzedac swoje pole, a tu prosze niemila niespodzianka w postaci utraty wartosci nieruchomosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawa dołączyła do zacofanego Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam kloca codziennie rano w kiblu stawiam, a potem spuszczam wodę i go nima buhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 12 lat mjieszkam około 50 metrów od nadajnika na początku tez byłem przeciw ale było mineło zasięg ma na 100% hehe wysypiam sie dobrze nawet widok paskudnego masztu przestał mi przeszkadzac żona tylko sie go troche boi ale jakos i tak dzielnie znosi jego sąsiedztwo kury jajka jak niosły tak niosą krowa tez białe mleko daje nikomu w okolicy to życia nie skróciło chyba ze przez nerwy haha dziś juz wiem ze moje obawy były bezpodstawne nie chce was w żaden sposób przekonywac bo sami najlepiej wiecie czego wam potrzeba to tylko takie moje zdanie na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...