Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista zderzył się z busem

Utworzony przez Karolina, 15 lipca 2014 r. o 12:37 Powrót do artykułu
I co z tego że motycyklista miał pierwszeństwo,jak to on ponosi zazwyczaj najwieksze straty?Eutanazja zgodna z prawem.Pis powinien zabronić motorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego że motycyklista miał pierwszeństwo,jak to on ponosi zazwyczaj najwieksze straty?
Jak ktoś chce jeździć na motorynce powinien wziąć to ryzyko pod uwagę, a nie szaleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego że motycyklista miał pierwszeństwo,jak to on ponosi zazwyczaj najwieksze straty?Eutanazja zgodna z prawem.Pis powinien zabronić motorów.
jak przeczytałem ten komentarz to zdecydowanie jestem za aborcją. Szkoda, że Twoi rodzice się na nią nie zdecydowali!!!! Wtedy chyba jeszcze była legalna!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kmioty, powinno się dawać prawo jazdy na dostęp do internetu, może nie byłoby tylu idiotów na tych forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklistą i zawsze sobie przyczepiam łańcuch do ramy motocykla a drugą końcówkę oplatam sobie wkoło szyi zapinam kłódkę i tak się bujam. Po to aby w razie wypadku urwało mi lep abym nie był kaleką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w której części gminy Dorohusk mieszka ten motocyklista? Wie ktoś skąd jest ? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w której części gminy Dorohusk mieszka ten motocyklista? Wie ktoś skąd jest ? :(
koles jest z wolki okopskiej a wypadek byl w serebryszczach za smietniskiem na krzyzowkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gabriel Skrok - Wólka Okopska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wiadomo w jakim stanie teraz jest ten chlopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wiadomo w jakim stanie teraz jest ten chlopak?
Jest już z nim dobrze ;) powoli zaczyna chodzić ;) silny chłopak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko z jaką szybkością jechał ten Kamikadze !!!!!!!!!!!111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Marek z Lublina: z taką prędkością, że pozbierał się w 3 miesiące. Jeżeli uważasz, że jechał 200km/h na złamanie karku to zamilcz. LwG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał dużo szczęścia, ciekawe czy wykorzysta tę przestrogę jak należy.   http://szkoleniebhp.com.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
I co z tego że motycyklista miał pierwszeństwo,jak to on ponosi zazwyczaj najwieksze straty?Eutanazja zgodna z prawem.Pis powinien zabronić motorów.
Motor masz w aucie, a on jechał na motocyklu. Co do zabraniania to powinni takim jak Ty zabraniać się odzywać. LwG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ziutek Widziałam Cię szalejącego na motocyklu,ale bez tych gadżetów....:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha brawo Jurek :) LwG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...