Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze Ośrodki Szkolenia Kierowców w Chełmie

Utworzony przez Daniel, 29 lipca 2010 r. o 08:29 Powrót do artykułu
OSK PLUS z Chełma ma najwyrzszą zdawalność za pierwsze półrocze 2010 roku wśród Cełmskich szkół nauki jazdy według statystyk WORD Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
OSK PLUS z Chełma ma najwyrzszą zdawalność za pierwsze półrocze 2010 roku wśród Cełmskich szkół nauki jazdy według statystyk WORD Chełm.
to pewnie inteligent z peło - a wystarczy zwykły słownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie moge znalesc najnowszy ranking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Cabrio! Jestem mega zadowolona z podejścia do mojej osoby, jazdę z intruktorami wspominam bardzo mile! zdałam za pierwszym razem! Dziękuję za wspaniałe wykłady i super naukę podczas jazd! Wielki ukłon w stronę Cabrio! Pozdrawiam Was serdecznie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SILWER najlepsza szkoła w Chełmie na ul Kupieckiej czy jakiejs tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja osobiście polecam CooL, fajni instruktorzy, wykładowca równierz bez problemu zdałem za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jakiego instruktora wybrac w plusie polecacie kogos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIODZIO i bardzo dobrzy instruktorzy doskonale uczą zwłaszcza na C,C+E.Gorąco polecam sam właśnie niedawno co miałem egzaminy i to wszystko za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Cabrio zdałem za pierwszym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam cabrio w Chełmie, zdałem za pierwszym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polcem cabrio jestem bardzo zadowolona zdałam za pierwszym, super instrukorzy i cenowo nie jest drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a CO ZE ZDAWALNOŚCIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Cabrio i Pana Michała,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam CABRIO i Pana RAFAŁA. Wszystko zdane za pierwszym razem! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolona z Cabrio zdałam dzisiaj egzamin praktyczny za pierwszym razem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM DOBREJ SZKOŁY, ŻAŁUJĘ ŻE SIE TAM ZAPISAŁAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecm kursora zapłaciłem za całe c+e ze swiedectwem kreca z godzinami i nie wyjezdziłem zadnej godziny z kwalifikacji, najgorzej uczy grzesiek jest tylko cofaj cofaj oooo zjebałeś ,zadnej wiedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...